Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok ajánlani valami ultraól...

Tudtok ajánlani valami ultraólcsó okostelefont?

Figyelt kérdés
Sürgősen kéne egy okostelefon,de pénzem most csak olyan 20-25 ezer van rá,olyan kellene amit karácsonyig tudok használni,nincsenek nagy elvárásaim facebook,messenger,instagram működjön rajta,meg apró játékok meg telefonálni tudjak.Mit ajánlanátok,ennyiért akár használtan is?A válaszokat köszönöm.

2018. aug. 12. 14:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nem válogatnék ennyi pénzből, vennék egy pofás új kínai mobilt garival és jónapot. Vagy a hardverapróról egy ismerősömtől aki tuti nem vág át és a mobiljai karcmentesek. Igaz nem mai darabok.)
2018. aug. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hardverapró-n tényleg vannak jók! Az enyém is onnan van, 27 ezerért vettem még áprilisban, akkor volt 1 éves a telefon (egy Meizu), ami azóta is kifogástalanul működik. Vásárlás előtt èrdemes elolvasni az értékeléseket, akkor kisebb az esélye, hogy egy csalóba futsz bele! Nekem szerencsém volt, az eladó is korrekt volt és a telefon is jó!
2018. aug. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!