Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most megéri samsung galaxy s7...

Most megéri samsung galaxy s7 edget venni ujonnan?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze.
2018. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két éves modell és az ez évi Honor 10 is olcsóbb nála, ami ráadásul 100%, hogy megkapja a frissebb Android (9) verziót.
2018. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A7-es jobb, és alig van pénzben difi.
2018. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg egy S7-et használok már 2 éve. Eddig semmi problémám nem volt vele és remélem nem is lesz. Azt hogy neked megéri-e sok mindenen múlik leginkább, hogy mennyit használod illetve, hogy mennyi időre tervezel vele. Ha 2 évnél nem tovább szerintem teljesen megérheti megvenni még egy erőteljesebb használat mellett is. Viszont én annál tovább nem terveznék S7-el. Ha Te igen inkább válassz egy S8/S9-et esetleg a Note-ok között is szétnézhetsz (8/9).
2018. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
S7 edgem volt azok kevesek közé tartoztam akiknek a kijelzőjén megjelent a rózsaszín csík 3x cserélték a kijelzőt mindegy, amugy jobban tetszett mint az s8+ amit vettem utána. Szebb kijelző, látványosabban ívelt oldalak, ennek alig íveltek az oldalai, s7 edge jol kézbeeső keskeny de hosszú mobil. Szerintem megéri.
2018. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!