Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szertnék váltani a...

Telefont szertnék váltani a kettő közül melyiket válasszam iphone 8+ vagy samsung galaxy s9+?

Figyelt kérdés
androidos telóm van most de az ios re állás nem okozna gondot. Válaszaitokat kérlek érveljétek. Iphone hoz pár tanácsot, tippet tudnátok adni amit mindenkéé tudnom kell? pl zene letöltés, csak apple gépre vihető fel mondjuk egy kép stb.

2018. aug. 15. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

A Galaxy s9 plus a jobb hardver, csak az a baja, hogy androidos.

Az Apple cuccok az IOS-től lesznek minőségiek. A legnagyobb különbség a Google és az Apple között igazából az adatok felhasználásának az etikája. Google mindent pofátlanul gyűjt a felhasználóiról.


Én úgy használom notebookom, tabletem, telefonom, hogy 1 TB MS Onedrive tárhelyen van minden cuccom, abból egyszerre pár 10 Gb-ot szinkronizálok le eszközökre. Ha készítek egy videót telefonon az megy fel onedrive-ra, onnan leszinkronizálofik notimra, ipadre. Diákoknak jár az ingyenes MS Office és hozzá Onedrive.

2018. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Apple. Megbízható, üzembiztos!
2018. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az Apple is ugyanúgy gyűjti az adatokat, mint a Google...

Én S9+-t vennék, jobb kijelző, jobb hardver, jobb kamera, újabb készülék..

2018. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyit tennék hozzá hogy a Hardver nem lényeges mivel az Apple kegyetlen jól optimalizálja a telefonjait. Innentől kezdve nincs miről beszélni. Mi kell neked? Egy letisztult "ba kapcsdolom és minden ott van és megy és egyszerű" felület? Iphone. Vagy egy óriási nyílt rendszer amiben azt változtathatsz ami csak akarsz viszont ha nem értel hozzá mélyebben vannak szegmensek amibe bele bonyolódhatsz? Android. Én szimplán az androidot választanám. Azt szoktam meg azt ismerem stb. Bár feltételezem egyszerű felhasználó vagy akkor mindenkébb Iphone. Remélem soláig fog szolgálni :)
2018. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat átgondolom még..
2018. aug. 16. 23:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok mondani, hogy egyik döntésed se fogod megbánni ;)
2018. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
S9+ jobb mint egy iphone x.. nincs kerdes szerintem
2018. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Iphone 8+ szerintem... Egy magxon jo telefon hangos,szép képet csonál, és gyors is de a te döntésed.

De egyépként az lg q6 is nagyon jo

Meg az lg zero is nekem is zero van 😉

Dönts okosan 😉

2018. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!