Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy dilemma, milyik telefont...

Nagy dilemma, milyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Max 100 ezret szeretnek rá költeni a telefonom a mert nagyon sok kiadások lesz. Ugyanakkor muszáj vennem egyet mert a mostani aksija kinyiffant ( LG G3).

iPhone 6s plusz néztem használtan ami szimpatikusnak tűnt, de felek, hogy nem lesz használható meg 4 évig.

Néztem még huawei-élet, pl p Smart-ot. De nem tudom elhinni, hogy 70ezerert adnak egy jó telefont. Sajnos most csak ennyi pénzem van, mert nyilván vennék egy honor 10-te vagy p10 pro-t,


Attól felek, hogy a huawei nem fogja bírni 4 évig. Illetve érdekes, hogy az iPhone hardveres én gyengébb, de a teljesítménye mégis jobb...



2018. júl. 26. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha Honor, ott a Honor 9 is, ami tavalyi darab, de azért ugyancsak jó telefon.
2018. júl. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Neked bőven megfelel bármelyik "butatelefon" ötezer forintért.
2018. júl. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi redmi note 5
2018. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mesikeh05 válasza:
100%
A Xiaomi telók jók
2018. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Az a ,,baj’’, hogy nem lesz a csúcskategóriás telefon se 4 évig teljesen jó. Szerintem iPhone 6S mert az időtállóbb és még kb 1 évig szoftveres támogatása is van. Mindenképp a 4 év alatt fog kelleni akkumulátorcsere és néhány szervíz mert nem bírnak ki mindent, de ha vigyázol rá akkor jó lesz.
2018. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!