Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letiltott az iphone. Resetelem...

Letiltott az iphone. Resetelem, utána vissza tudom hozni a képeket?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm próbálta fel oldani túl sokszor régen az iphone 4sem. Le tiltodott a telim. Ilyenkor az a megoldás hogy resetelem. De akkor elveszitek minden kepet videot... van erre valami megoldas? Hogy utána vissza hozzam a kepeket? Vagy a reseten kivul mas?

2018. aug. 16. 02:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem volt biztonsagi mentesem sem icloudom se semmi.
2018. aug. 16. 02:58
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor nemtudod visszahozni.
2018. aug. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Le tiltódott a telim=nem tudom a jelszót, mert úgy találtam a telefont.

Nincs rá megoldás. Ha csak az nem, hogy visszaadod a tulajdonosának.

2018. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy találta, lehet hogy lopta.

Naa!

2018. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nyilvan iphonet lop ,de nemtudja mit kezdjen vele😅

Lehet ,hogy rosszul tudom ,de mintha lehetne icloudra kodot kerni ,amivel fel lehet oldani. Kod nelkul azt sem ertem ,hogy akarja resetelni...

2018. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mondjátok meg őszintén ha loptam volna mit érdekelne a képek rajta ???? :D idióták...



fogom- hard reset, és kész, van egy telom tudom használni. Törölődik minden de kit érdekel mások képei...


Nekem a képek a lényeg. Barmok!

2018. aug. 16. 14:08
 7/12 anonim ***** válasza:

"Nekem a képek a lényeg. Barmok!"


Ez a duma része. Az ID nélkül reszetelni sem tudod. Semmit sem tudsz csinálni.

2018. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon okosok vagytok :D ha nem lennének a képek a kukában lenne a télo. Iphone 4 rol beszélünk.
2018. aug. 16. 21:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Nemtudod visszaallitani,ha jelszo van rajta. Azthiszem az iphone6on is az az ios rendszer volt eloszor ami most a legujabb az iphone4s-en (tudom h neked 4 van). Pont az volt az egyik pozitivum az iphoneokban,hogy kevesbe erte meg azokat ellopni ,mert ha kod volt rajta csak alkatresznek lehetett eladni ami szamolva a lebukas kockazataval nem nagy penz. Nem most kene sirni par kepert hanem gondolkodni kellett volna es feltolteni icloudra vagy valami felho tarhelyre.
2018. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon vonzott az a tény hogy mindenemet felküldök a felhőbe.. köszi azért.
2018. aug. 16. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!