Régi sim kártya?

Figyelt kérdés
A segítségeteket szeretném kérni! Nagyon fontos lenne! Tegnap vettem ajándékba okostelefont és szeretnék a régi sim kártyát meghagyni tehát semmiképp sem változzon a szám! (idősebbnek lenne éppen ezért is lenne jó ha már a megszokott telefonszám maradna) viszont az okostelefonba csak kisebb sim kártya fér bele. az a hagyományos az nagy és a közepét sem lehet kivenni legalábbis nem tudtuk. kérdésem az lenne ilyenkor mit lehet tenni? a telefonszámot semmiképp sem szeretnénk lecserélni tehát mindenképp maradjon az a szám ami eddig is. köszönöm előre is a válaszokat!
2018. aug. 16. 11:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én még tavaly cseréltem telót.

Régi, csak 3G -t ismerő okosmobilom volt, most 4G -t ismerő van. A SIM csere indokom ez volt:


Új telót vettem, ami 4G képpes, de a SIM kártyám még régi és szeretném, ha új SIM -et kaphatnék, hogy ki tudjam használni a 4G előnyeit.


Ingyen cserélték, néhány másodpercig dolgozott az ügyintéző az új SIM adatainak rendszerbe vitelén és amikor kezembe nyomta és elléptem onnan előkaptam a régi telót és már nem volt rajta hálózat. Gyorsban beraktam az új SIM -et az új telóba és a havert megkértem, hogy csörögjön fel. Egyből kicsörgött. Ennyire gyors a dolog és INGYEN van.

2018. aug. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!