Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy masik orszagban, az...

Egy masik orszagban, az eu-ban hogyan tudom hasznalni a mobilnetet?

Figyelt kérdés
Meg soha nem mentem kulfoldre, nem tudom mit kene bekapcsolnom majd, hogy tudjak mindenfele plusz koltseg nelkul mobilinternetezni. Egyik baratomtol kertem segitseget, aki azt mondta, hogy majd az adatroaming-ot kell bekapcsolnom es akkor ugyan ugy netezhetek majd kulfoldon, mint itthon. Samsung Galaxy A8-am van. Kerlek segitsetek, ha tudtok!🙂

2018. aug. 16. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Ott a válasz a kérdés leírásában...
2018. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátod már választ adott, akkor most mi a kérdés?
2018. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beállítások > Mobilhálózat > Roaming (sokszor Barangolásként fordítva).
2018. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyél benne 100% ig biztos,hogy az adott ország EU tag mert nekem 50 ezres számlám lett amiatt mert elfelejtettem,hogy a Bosnyákok nincsenek bent az EUban xd
2018. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a megerositest!:) csak attol tartottam, hogy plusz koltseg lesz. De igy mar nyugodtan fogok netezni🙂
2018. aug. 17. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!