Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonok egy idő...

Androidos telefonok egy idő után miért hívogatják az embereket tudtom nélkül?

Figyelt kérdés
Ez a 3 ik androidos telefonom és mindig visszahívnak, hogy miért hívom őket.

2018. aug. 17. 23:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Én is pont harmadik androidos telefonom nyúzom és még soha nem hívott fel senkit magától. Mit rontok el...? Vegyek én is szifont?
2018. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Én is jártam már így. Egyszerűen feloldott a telefon a zsebembe és elkezdett össze-vissza nyomkodni mindent.

Megoldás: Képernyőzár (akár valami egyszerű is, csak hogy véletlenül se oldja fel magát a zsebben), vagy ha van, akkor zsebmód.

2018. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#9: Minden felhasználónak joga van értékelni a válaszokat hasznosságuk szerint. Ha ez neked nem tetszik, akkor tegyél panaszt az oldal üzemeltetőinél.
2018. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

1. Érdekes, 30 ezres (igaz, használtan volt ennyi) kínai, alsó-középkategóriás fos telefonom van, lassan másfél éves, de lefagyás egyáltalán nem jellemző és szépen fut rajta minden, persze bizonyos kereteken belül, mert ennyiért nyilván nem fognak bika hardvert beletenni. Egyedül játékkal nem próbáltam még, de nekem nem is arra kell! Végülis az árához képest egy jó telefonnak tartom, egyedül üzemidőben gyenge egy picit, de ennyiért ne várjunk már csodát!


2. A tesóm LG-je épp most múlt 3 éves, 40 ezer volt újonnan, és az is hibátlan a mai napig. Nyilván, nem egy űrrakéta, mert hardveresen mai szemmel nézve elég gyenge, de alap dolgokra bőven elég és az op. rendszere még mindig stabil, lefagyni pl. egyáltalán nem szokott még most sem.


Szóval, azért vannak kivételek...

2018. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Annyira birom az ilyen unatkozo elettelen embereket akik azert huznak le valakit mert nem egyezik a velemenyuk 🤣 vegyetek mar eletet
2018. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!