Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon mozgalmas időszak elé...

Vajon mozgalmas időszak elé néz a magyar telekommunikáció, mobilszolgáltatás?

Figyelt kérdés

- A Digi hálózata épül, sztem jövőre startol

- A Telenor eladva a cseheknek. Tippem, hogy hamarosan brandváltás lehet O2 Hungary-ra.

- A Vodafone megvette a UPC-t ők is bővülnek.


Ezek a tényezők szerintem megrengetik az álló izet.


A közeljövőben valószínűleg átrendeződnek itt a dolgok, vajon lesz árzuhanás nagy verseny az előfizetőkért? Érdemes várni a szolgáltatóváltással? Javulhat a hazai mobilszolgáltatás?

Vélemények? :)


2018. aug. 18. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nekünk ügyfeleknek bármiben is jobb lenne.
2018. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ott lehet érdekes ahol van jelenleg upc hálózat, mivel hát a Digi mobil sztem még egy jó ideig nem lesz túl használható

De ha olcsó és hűség mentes mobilozásra vágysz pl 6340ert korlátlan hívás sms és 4GB netre (van még számos más csomag is akár korlátlan mobilnettel is) dobj egy privit

2018. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

á köszi de nem :)

most lett elegem a flottás csomagból amiben vagyok, az igényeimnek jelenleg a Telenor Blue S felel meg, arra váltok. még ez a 4500 ft havidíj is sok

2018. aug. 19. 13:27
 4/5 A kérdező kommentje:
mondjuk ez fura amit irtál mert a upc-nek nincs saját mobilhálózata, asszem a Voda hálózatát használja
2018. aug. 19. 14:55
 5/5 Alex Fly ***** válasza:

Nem hinném. A magyar mobilpiacot utoljára a Vodafone belépése mozgatta meg. Aztán szépen nekiálltak kartellezni. Ha bármiféle piaci verseny lenne itt, akkor nem nálunk lenne egyész Európában a legdrágább a nobiltelefónia.

Illetve még egy változás: anno a Westel volt az, amelyik a legújabb mobilos technológiákat a világon elsőként elérhetővé tette az ügyfeleinek. Mikor a Matáv kezébe került, ez megszűnt.

Ami itt változást hozhatna, az az európai roaming megszűnése -de ezt egyszer már sikeresen elkaszálták...

2018. aug. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!