Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 7 év Android után ios-re...

7 év Android után ios-re váltottam és nem érzem azt, hogy visszaváltanék még a Note 9-ért se, és te hogy vagy vele?

Figyelt kérdés

2011-ben volt az első okostelefonom, vicces 24 rongyért vettem Acatel one touch 990, androidos amivel teljesen elvoltam 3,5-4 évig. Aztán váltottam egy Alcatel idol 2s-re az 60 ezrembe került, a legbugosabb telefonom eddig. Aztán 1,5-2év múlva ismét alcatel platinum 7 szintén 60ért vettem azzal elvoltam stock droid szabadság stb. csak túl nagy volt számomra, így nem hordtam.


Majd 4éve elött kicsivel betört a bugos 2s-em sarka így eldöntöttem veszek egy apró de erős telefont, ez lett az iphone se szintén 60ért vettem :D nagyon megszerettem de belestem a tóba és trópára ment két hónap alatt.


Most csak is kizárólag iphone-t akarok venni i8-at . használtan már 130-ért láttam, simán kiadok érte annyit még határesett.



Néztem a note 8-at de az brutál nagy még egy kézzel megfogni is nehézkes és csúszós, az iphone x nekem nem jön be... 8 plus túl nagy, i8 is határeset.


Most néztem neten a note 9 -et 8gb ram 512GB brutál üzemidő, elfogadnám de túl nagy, nem használnám ki amit tud és drága.



2018. aug. 18. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Hat ne haragudj de ezek csak tàrgyak, nem erdemes ennyit szarakodni rajtuk
2018. aug. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Hát én simán visszaváltottam ios-ról androidra. Csak ezeket a nagy méreteket nem tudom megszokni a telefonnál, az egykezes üzemmódban meg rendkívül hülyén fest a kijelző. Szóval amilyen simán váltottam vissza droidra olyan simán képes vagyok visszaváltani ios-ra egy iPhone SE képében.
2018. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Nem túl sokáig használtam almás telót, de elég volt életem végéig.

Még egy olyan lebutított gagyi rendszert nem láttam, Pistike-OS óta...

(Igen, egy programozó, aki tényleg Pista csinált telóra oprendszert. Igaz nem almásra, de kb annyira lebutított gagyi volt az is...)

Jó, elhiszem, hogy van kereslet az iOS -re is, meg az almás telóra, de nekem nem jött be. Én többet vártam annyi pénzért. Mind a hardver mind a szoftver terén. Zsír új iPhone 6 és olyan távra a routertől, ahol a belépő szintű droidos is 2esen érzékelte a wifi -t az almás semmit nem látott belőle... De nem csak ez, egyik sem, mert cserélték 3x... Nameg a többi apróbb-nagyobb dühítő szoftveres korlátozás... Falra tudtam volna mászni... Végülis sokat bukva elpasszoltam, de fellélegeztem. Vissza az androidhoz. Ott is van hibás egyed, nameg jópár gagyi gyártó, de ha az ember odafigyel, viszonylag olcsón lehet nagyon jó telót venni. És a program ellátottság terén (alkalmazás áruházbéli tartalom) is jobbnak tűnik az android.

2018. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És a program ellátottság terén (alkalmazás áruházbéli tartalom) is jobbnak tűnik az android.


:D Ja az appok 50% huladék bugos, facebook, messenger ap például androidon egy hulladék volt mindig is. Ios-en meg egy remekmű.

2018. aug. 18. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek relatív dolgok én is 2011-től 2017-ig androidos voltam,kipróbáltam olcsó és vadonatúj méregdrága csúcs telefont is,aztán a kezembe került egy hétre egy iphone 5 és valahogy azt éreztem révbe értem az akkori samsung galaxy s7-emet oda adtam volna azért az öt éves mobilért...akkor azonnal vettem egy iphone se-t és egyszerűen imádom azóta is és a semmi áron nem térnék vissza az androidra...
2018. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"például androidon egy hulladék volt mindig is. Ios-en meg egy remekmű."


Ha volna iPhone-nál is alsó kategória, ugyanazt tapasztalnád. Droid esetében meg a felső kategóriák ugyanolyan jók.

Szóval nézőpont kérdése, ha sz@r telód volt, a droid se tud rajta csodát tenni.

2018. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Vodafone Smart Platinum 7 egy közép felső kategóriás telefon volt QHD amoled kijelzővel, sztereó hangszóróval, snapi652 8mag 3gb ram 32gb stb stock 6.0 droid. Nagyon jó stabil telefon volt, nem akadt meg ilyenek.


Csak nagy volt számomra, alig fért be a zsebembe féltem eltörik így eladtam... De nem bántam meg az SE engem is lenyügözött, olyan képeket, videókat csináltam vele, hogy csak pislogtam.

2018. aug. 18. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha nem vennék ios-t.. hasznalhatatlan fost
2018. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!