Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy watch 1.5 GB RAM vs...

Z0N3 kérdése:

Galaxy watch 1.5 GB RAM vs 768 RAM mi a különbség?

Figyelt kérdés
A kérdésem igazából a 46 mm es silverre vonatkozik , az LTE verziónak kb 2 szer annyi a RAM ja ( nemtudom ez mennyire érezhető, gondolok itt az óra gyorsaságára, vagy befolyásolja e az aksit) igazából azt is jó lenne tudni h egyáltalán magyarországon támogatja e pl a telekom az LTE/ 4G verziót ha igen és jobb 1.5 GB RAM mal akkor nyilván azt venném meg , kérlek segítsetek, sehol nem tálalok választ pedig sok helyen kerestem

2018. aug. 18. 17:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Kis kiegészítés: nem valószínű h csak magát az órát telefonálásra használnám, telefon mindig van nálam, viszont a lehetőséget meg akarom hagyni, és ez a RAM dolog bevallom zavar jobban mondva nemtudom h mennyivel lassabb a fele annyi RAM al rendelkező watch
2018. aug. 18. 17:51
 2/3 anonim válasza:
Ez nem biztos de én azt hallottam több embertől hogy Magyarországon csak a Bluetooth verzió lesz elérhető.
2018. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugynannyi RAM van a Gear S3-ban mint a bluetooth verzióban és ott nem panaszkodott senki hogy lassú lenne, az LTE verzióba meg lehet hogy csak azért raktak többet hogy jobban bírja a telefonálást meg a mobilnetet. Szerintem tökéletesen fog működni mind a kettő és inkább az alapján kéne választani hogy melyikre van szükségünk a funkciók alapján. De az lehet hogy az alkalmazásokat is így alapból gyorsabban tölti be de nemhiszem hogy akkora különbség lenne és úgyis minden kiderül ha piacra dobják és leszek venn rendes tesztek.
2018. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!