Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p8 lite vagy samsung...

Huawei p8 lite vagy samsung galaxy J5 2017?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb telefon? Csak mert telefont akarok venni csak nemtudom hogy melyik fajtát vegyem.
2018. aug. 19. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi 5-öt vegyél ebben az árkategóriában.
2018. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebben az árban már kapsz használtan samsungot 2k-s kijelzővel,nagyobb akksival,több rammal illetve kétszer ennyi belső tárhellyel,de vannak új xiaomik kb a használt samsungok tudásában,azokat is ajánlom,amúgy a te választottjaid rémesek a huawei egy három éves középkategóriás telefon,a samsung j5 meg egy harmatgyenge túlárazott fostalicska
2018. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És a samsung galaxy s6 edge?
2018. aug. 19. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:
szia kettes válaszoló vagyok s6 edge-re céloztam például,de a samsung galaxy note 4-re gondoltam leginkább azzal járnál a legjobban...s6 sajnos nem bővíthető,nem lehet akksumlátort cserélni,meg a note egy jobban összerakott telefon szerintem,nekem volt mindkettő...
2018. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi ez a samsung imádat hazánkban? Van még pár cég aki jó készülékeket gyárt.
2018. aug. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi ez a xiaomi imádat hazánkban?
2018. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!