Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi van az Instagrammal? (...

Mi van az Instagrammal? ( Több lent)

Figyelt kérdés

Szoval 3 fiokom volt ebbol egyre nem volt szuksegem ezert ideiglenesen felfuggesztettem hogy ne lassak masok. Ez tortent tegnap. Ma vissza akartam jelentkezni hogy akkor atalakitom egy fanoldalla de azt irja hogy nem talalhato fiok ahhoz a nevhez es jelszohoz. Erre gondoltam hogy akkor mind1 csinalok masikat de ahanyszor elkezdem az uj fiok letrehozasat, a korom megadasa utan azt irja ki hogy nem tudok regisztralni probaljam meg kesobb. Reggel ota probalgatom de semmi.


Valaki tudna segiteni mert nem tudok uj fiokot letrehozni? Nagyon megkoszonnem

(Irhattok privatban is ha ugy nektek jobb, es bocsi a helyesirasert nem nagyon hasznalok ekezetet)



2018. aug. 19. 16:16
 1/1 anonim válasza:
Próbáld meg letörölni az insta appot, majd újra tenni, lehet hogy érzékelte a túl sok "aktivitást" és letiltott
2018. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!