Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Instagrammal vagy a telefon...

OdiKai kérdése:

Az Instagrammal vagy a telefonommal lehet gond?

Figyelt kérdés

Az Instagramnak lett egy új elérhető funkciója, (sőt már több is) de nem tudom igénybe venni. Erről a kérdés funkcióról lenne szó. Nekem nem frissítette a telefon, nem elérhető számomra. Illetve a profilmegtekintések számát sem tudom megtekinteni. Egyszóval nem tudom igénybe venni az összes szolgáltatásukat. Írtam nekik, de nagyon nem akaródzik nekik válaszolni. (Automatikus frissítések be vannak kapcsolva, Play Áruházban sem tudok frissíteni.) Nagyon fontos lenne.

A válaszokat előre is köszönöm szépen.

Samsung Galaxy A5 2017



2018. júl. 25. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapvetően az Instának mi köze lehet a telefonodhoz?
2018. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy a telefonomra még nem érkezett meg a frissítés vagy az insta rontott el valamit?
2018. júl. 25. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!