Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet hogy felfúvódott az akksi?

Lehet hogy felfúvódott az akksi?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hete van meg az új Galaxy A6 telóm. Az előbb vettem le a tokot és mintha egy picit kiállna az akksi. Látszatra semmi de tapintásra egy nagyon picit úgy érzem mintha kiállna, de tenyleg nagyon minimálisan.

Levenni nem birom a hátlapjt, gyárilag ilyen (aluminium).

Meglehet hogy csak hirtelen érzem furának mert tok nélkül nyilván más ahogy fogom de eléggé ráparáztam.

Csupán az a bökkenő hogy mivel aluminium a hátlap igy nem tudnam eleve érezni, hisz az nem enged a gyűrődésnek azaz tuti egy akksi miatt nem állna ki. Szerintem csak ráparáztam, hisz mondom a hátlap nem engedne egy akksi nyomásának szerintem.

De ha alulról a tetejéig végighuzom az ujjam rajta ugy hogy egy kis nyomást fejtek rá akkor hogy is mondjam.. mintha ereznem az akksi "hajlatát" vagy hogy ott van.

Ez normalis vagy meglehet hogy egy kicsit felpuffadt?



2018. aug. 21. 00:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzátenném még hogy mikor az eszköz karbantartását végigfuttatom azt írja ki hogy nincs rendellenesség az akkumulátorhasználatban
2018. aug. 21. 00:46
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Megfogod, leteszed az asztalra a hátlap legyen felfelé.

Utána fogod a vonalzót és ráteszed.

Ha tökéletesen illeszkedik, akkor oké.

Ha pedig nem, akkor baj van. Azonnal szerviz, mert ha elkezdett puffadni, akkor vagy meghal vagy felrobban.. az meg nagyon balesetveszélyes is tud lenni.

2018. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 vonalzóval is kipróbaltam minden szögből de nem állt el a teló többi részétöl, egyenletesen állt rajta.
2018. aug. 21. 01:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor az vízszintes, lehet hogy a tok után érzéki csalódás.
2018. aug. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában ha elkezd felfújódni az akku, akkor észrevehetően lecsökken a kapacitása is. Ha ez nem áll fenn, akkor nincs semmi gond. Valószínűleg tényleg csak érzéki csalódás.
2018. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!