Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HomTom HT16 telefonról hogy...

HomTom HT16 telefonról hogy lehet eltávolítani a vírust?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg, hogy a HomTom HT16 telefonokon alapból trójai vírus van. Akinek még ugyanilyen telefonja van, sikerült valahogy megszabadulni a vírustól? Gyári beállítások visszaállítása után egy ideig úgy tűnik, hogy megszűnt a probléma, de aztán újra visszatér. Töltöttem le vírusirtót, de azt jelzi, hogy nincs semmi kártevő a telefonon... Szóval van valakinek valami bevált módszere?


Légyszíves kíméljetek meg a kioktatástól, hogy miért vettem ilyen szutyok telefont, éppen eléggé megbántam már...



2018. aug. 21. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Első körben egy kalapács vagy balta használatát javaslom, második körben egy értelmes készülék vásárlását.
2018. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vannak ilyen telefonok, főleg az olcsó igazi kínai, ahol alapból rom-ban van a vírus, de azt nem lehet eltávolítani.
2018. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Teljesen nullázd a telefont, és új android rá.
2018. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, a válaszokat.

Új android telepítését nem tudom megcsinálni, szóval akkor kuka, amint tudok új telefont venni...

2018. aug. 23. 10:14
 5/6 anonim válasza:
Nemtudom hogy megvan e még a telefonod, de ha igen akkor vegyél egy újat, mert az idegrendzered romokban lesz :)
2019. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére már hónapokkal ezelőtt lecseréltem :)
2019. okt. 7. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!