Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma hívtam többször egy számot...

Ma hívtam többször egy számot de már az elején fura búgó hang volt aztán mikor felvette nem szólt bele senki hiába beszéltem, csak fura egyenletes csipogásokat lehetett hallani?

Figyelt kérdés
Mi lehetett ez? Egyébként munka ügyben hívtam ezt a számot szóval nem értem.. nem is hív vissza se semmi.. Csak ha felhívom az elején egy fura búgó hang aztán meg jelzi a telefonom h felvette de csak a csipogás jön... mi lehet a baj?
2018. aug. 22. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Fax szám esetleg?
2018. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huu én nem értek ehhez nem tudom mi az a fax :D de amúgy egy 20as telefonszám, de konkrétan a hirdetésben nem nagyon volt ssmmi csak h 2műszakos munka és egy telefonszám, szóval nem tudom
2018. aug. 22. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Fax szám vagy olyan telefonszám, ahol több operátor fogadja a hívásokat és valami központ van, de a fax szám is esélyes.

Hiába veszi fel a telefont, egy ideig "nem szól bele senki" és fura hangot lehet hallani, vonalak közt kapcsolgatnak vagy nem tudom.

2018. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, akkor lehet tovább kéne várjak
2018. aug. 22. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Manapság már soha nem lehet tudni, valaki feladhat egy hirdetést, aztán valami emelt díjas trükkel szívja lefelé a pénzt.

Elég nagy pénzek forognak ebben az üzletágban.


Amit nem is hinne az ember (itt írták, ezen a fórumon), 6 jegyű vonalas szám megjelent valakinek a telefonján, a szokásos hazai körzetszámmal.

Visszahívja, hogy mi van? Nem szólt bele senki, de a kártyájáról leszívott valami emelt összeget.

2018. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!