Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új telefont venni, iphonet mindenképp, de nem tudom, hogy melyiket vegyem! Tudtok valamit ajánlani, amiről esetleg véleményetek is van? (Olyat NE irjatok hogy X -et vegyek)

2018. aug. 22. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem iphone se-ről van másfél éves tapasztalatom,másfél év alatt azt tapasztaltam,hogy nem lassult a telefon nagyon semmit,nem fagyott le soha,nem melegedett még játékoknál se nagyon,a kamerája brutális nagyon szép képeket készít,maga a telefon nagyon strapabíró(gyári apple silicone case-t használok),kb ennyi nekem minfen téren megfelel és még meg is fog sokáig mivel még rengeteg ideig frissített telefon lesz,szerintem most is megéri...amúgy csak a 32gb-set vedd a 16-os nagyon kevés lesz.
2018. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Iphone SE+Ipad páros jött be, a kettő együtt olcsóbb, mint egy Iphone 8. Az Iphone SE kényelmesen hordozható, nyáron rövidgatyában sem húzza a zsebet. Az Ipadet meg kéznél van otthon, munkahelyen, vakációkra is viszem, de sokszor ott van autómban is.
2018. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem Samsung Galaxy S7-em van, 2 éve megvan, nem lassul, mindent gyorsan csinál, nemrég jött rá az Android Oreo, amivel még gyorsabb lett. Viszont újonnan már nem vennék sem S7-et, sem a korábban ajánlott iPhone SE-t.

Mivel keretet nem írtál, ezért elég nehéz így telefont ajánlani, talán a Oneplus 6-ot mondanám.

2018. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 8-ast vennék, mert az SE túl kicsi, az X meg túl nagy már.
2018. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok, bocs benéztem, iphone...
2018. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!