Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p smart telefon zárolt...

Huawei p smart telefon zárolt képernyő tartalom elrejtve?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ezt kikapcsolni? Már próbáltam mindent. Szeretném látni az akkor bejovo értesítéseket uzeneteket
2018. aug. 22. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

valamerre a biztonság azon belül talán a képernyő zárnál rémlik

de ha beírod a beállítások keresőjébe??

2018. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem nem p smart, hanem p9 lite telefonom van, de én se tudom ezt kikapcsolni. Megnéztem ott, ahol az előző válaszoló írta és semmi. A legutóbbi szoftverfrissítés óta csak felvillan a kijelző, ha értesítés jön, de fel kell oldanom, hogy lássam, pontosan mi jött. De azt észrevettem, hogy pl. zenehallgatás közben megjeleníti, ha jött valami, nem kell feloldanom hozzá. Szóval én se tudom.
2018. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

most nézem, hogy pl messengernél, az alkalmazás menüponton belül állíthatod, hogy akarsz e értesítést

de a messenger beállításába tudod be-ki kapcsolni, hogy "név és üzenet megjelenítése"

elvan picit minden dugva de lehet (de ez másik fajta huawei)

2018. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg igy se
2018. aug. 22. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Megpróbáltam én is, amit az utolsó válaszoló írt, semmi.

2018. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!