Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen egyszerűbb okostelefont...

Milyen egyszerűbb okostelefont ajánlotok idősebb embernek internetezésre?

Figyelt kérdés
Az idősebb korosztályhoz tartozom, most szeretnék először okostelefont venni, nem is vagyok olyan "profi" a gépezésben, mint a fiatalok. A legfontosabb szempontom, hogy az okostelefonon nézhessem a kedvenc labdarúgó-csapatom honlapján a szöveges tudósítást az éppen folyó meccsről, s ez az oldal úgy frissüljön magától, mint a nagy asztali PC-ken. Milyen okostelefont tudnátok ajánlani, amin ezt megtehetem, 50 ezer Ft-nál nem drágább, és viszonylag egyszerű a kezelése? Előre is köszönöm a segítséget.

2018. aug. 23. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Xiaomi termékei között néz szét, a MIUI rendszernek van kimondott egyszerű felülete idősebb emberek számára
2018. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

Samsung Galaxy 3


[link]


vagy a J3


[link]

2018. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is csak a Xiaomi termékeket tudnám ajánlani, de ott van még a Meizu M6 Note is, az Eustock oldaláról jó árban tudsz rendelni és bőven benne van a keretben.
2018. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Én is a Meizu-kat tudom javasolni. A rajta levő rendszer egyszerűen kezelhető, nincs tele felesleges beállítási lehetőségekkel, ráadásul stabil, megbízható. Az M6 Note pedig tartalomfogyasztásra is jó az 5,5-ös Full Hd kijelzőjével, nem mellékesen pedig 4000-es akkuja és energiatakarékos processzora van, tehát üzemidőben sem rossz.
2018. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
* az elején az Meizu M6 Note akart lenni
2018. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a Xiaomi Redmi 5-öt ajánlom.

Eustock.eu-ról megvehető.

2018. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30 ezerért ajánlanék egy meizu m6-ot,vagy egy használt samsung galaxy note 3-at.
2018. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyósom 63 évesen elégedett telefonjával és tudja kezelni a Xiaomi Redmi 5A készülékét.
2018. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!