Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Osszetortem a telom . Samsung...

Kakao2322 kérdése:

Osszetortem a telom . Samsung galaxy a5 2017?

Figyelt kérdés
Szoval. Nagyon ciki de most mar mindegy. Juliusban kaptam az uj telom mert az elozot osszetortem (😩🔫) . Es ja ezt is. Nem ugy teljesen hanem az uveg tort be. Alatta a cucc nem serult. Most nincs penzem megcsinaltatni mert amit a nyaron osszedolgoztam az elmemt sulis cuccokra a kutyamat dokihoz kellett vinnem es egy db ruham nincs amiben menjek suliba ez nem csak ilyen lanyos hiszti tenyleg nincs. Tehat nincs penzem. Anyuek biztos nem adnak es nem is varom el. Tehat nem tudom per pillanat megcsinaltatni 20.000ert csinalnak plusz 2000hogy a futar elvigye es vissza is hozza meg az afa a 2000hez. Tehat kb 25000. Ameg osszeszedem a penzt addig tovabb repedhet? Szerzek ra uvegfoliat. Ugy is? Segitsetek 😭

2018. aug. 23. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

azt a törés előtt kellett volna mint a tokot is

ha leejted vagy valami repedhet tovább

2018. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Továbbreped, a kérdés, hogy mikor, aztán végleg tönkremegy. Ilyenek ezek a kijelzők meg érintők. Üvegfóliának már nimcs értelme, összefogni nem fogja, nem beszélve, hogy pénzkidobás.
2018. aug. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kijelzővédő üveg nem fog megmaradni a törött panelon.

És természetesen romolhat az állapota, akár a kijelző is megsérülhet annak ellenére hogy most működik.

Az érintőpanel is bekrepálhat.

Ezek fényében indokolt egy mentés a készüléken lévő hasznos tartalmakról, mert váratlanul elveszítheted a hozzáférést a készülék fölött.

A "Nem kell rá tok meg ilyenek, majd vigyázok rá" dolog csak mítosz, tonnaszámra mennek a szemétre a törött telefonok.

Nekem is ugyanez a modell van, egy brutális tokkal, és kijelzővédővel.

Már rengeteget repült és vagy 6x a kijelzővédőt is cserélnem kellett mert betört, de még mindig töredékét költöttem rá mint egy javítás ára. És ha el akarom adni, leszedem róla a sallangot és karcmentes bolti az állapota alatta.

2018. aug. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Legkozelebb okosabb leszek es azonnal veszek ra mindent 🤦‍♀️
2018. aug. 24. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!