Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Power Bank lenne a...

Melyik Power Bank lenne a legmegfelelőbb? Okostelefon (Akksi: 2715 mAh) töltésére szeretném használni hosszabb túrák közben. Olyan van esetleg, amelyiket mind napfénnyel, mind árammal lehet tölteni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 24. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

"Olyan van esetleg, amelyiket mind napfénnyel, mind árammal lehet tölteni?"


Van, de felesleges, hisz borzasztóan sok idő, amíg értékelhető kapacitást visszatud tölteni az akkukba egy olyan kis napelem.


Többnyire a Xiaomi termékeit ajánlom, én több mint egy éve használok egy ilyet:

[link]


In-Out gyors töltést támogatja, tesztek alapján is rendkívül jól teljesít.

2018. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Vagy

[link]

[link]

Én mindkét helyről rendeltem már.Megbizható és működő képes áru.

2018. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2018. aug. 24. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:

16Ah kapacitású power bank 2.000Ft-ért? Ne viccelj már, 2018-ban van aki bedől az ilyeneknek még?


Gondolom ebay-ról is szoktál rendelni 1TB-os SD-kártyákat 500Ft-ért.

2018. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
A sokadszorra feltett kérdésre sokadszorra is csak ugyanazt tudom válaszolni. Biztosan van sok jó powerbank, de amik már bizonyítottak és nyugodt szívvel merem ajánlani: YooBao, Anker, Xiaomi.
2018. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!