Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen lassú a mobilnetem?

Miért ilyen lassú a mobilnetem?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy A5 (2018) telefonom van, Telekom előfizetéses. A mobilnetem annyira lassú rajta, sokszor be sem tölti, csak pörgeti. Egyik hónapban sem tudom kihasználni a szerződésben biztosított és kifizetett mennyiséget, mert egyszerűen nem használható.

Wi-fi-hez csatlakoztatva gyors, semmi baja. Mi lehet a gond? Vagy kérdezzem a szolgáltatót(ezt akartam elkerülni)?

Jelzem, nem vagyok a mai korosztály és nem vagyok telefonzseni.:)



2018. aug. 25. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gyenge a térerő ott, ahol használni akarod. Mit ír ki a telefon, milyen hálózatra csatlakozik? 4G, 3G, H, E?
2018. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3G/2G
2018. aug. 25. 16:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Az ország számtalan területén használtam már a mobilnetet, 80 %-ben mindenhol lassú, vagy szinte elérhetetlen a hálózat.
2018. aug. 25. 16:14
 4/7 anonim ***** válasza:
A 3G kevés manapság. Lehet, hogy a telefonod hibás.
2018. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia.

a telefonon keresd meg a beállitások menüt. Ott meg kellene találni a hálozat beállitásokat. Aztán a mobil adat beállitást. válhetően ott fogod látni, hogy nincs kijelőlve a 4g/Lte. Azt kapcsokdbe és megindul a net. Szerintem....

2018. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A Beállításoknál a hálózati módnál 4G/3G/2G együttesen van megadva automatikus kapcsolódásként, más nem enged.
2018. aug. 26. 13:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, és 4G-t jelöl a kezdőképernyőn, ha bekapcsolom a mobilnetet. De hogy ez nincs 4G, az tuti.
2018. aug. 26. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!