Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OTP Simple alkalmazás iPhone...

Blake Thompson kérdése:

OTP Simple alkalmazás iPhone 6s-el?

Figyelt kérdés
Mindenhol látom ezt a telefonos paypassos dolgot és letöltöttem Simple alkalmazást de én nem tudok úgy vásárolni mármint elvileg kene lenni egy olyannak ahol tudom ki be kapcsolni az alkalmazásban az erinteses fizetést de nincs. Akkor ez iPhonenal nem kompatibilis?

2018. aug. 25. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem. Majd ha lesz Apple pay kishazánkban akkor működni fog ez is.
2018. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden megy a simple alkalmazásból iphoneon is, de a bankkártya virtualizáció nem, nem fogsz tudni fizetni a telefonna apple pay nélkül, de itthon egyetlen bank sem ajánl ilyet.
2018. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Apple nem akarja kiadni az NFC fizetési lehetőségét külsősöknek.

Igy valószinüleg sose fog működni iPhonon se a Simple, se egyéb ilyen alkalmazás.

Ezzel nincs is baj, tartsa meg magának. De akkor legyen elérhető minden olyan országban, ahol a telefonjaikat értékesitik.

2018. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!