Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban szerinte...

Melyik éri meg jobban szerintetek, iPad-et vagy iPhone-t venni?

Figyelt kérdés

Tavaly októberben vettem új telefont magamnak, ezért még nem szereték váltani, de már többször elgondolkodtam, hogy váltok iPhone-ra, de még nem szeretnék egy jó ideig új telefont.

Felmerült bennem, hogy inkább nem is új telefont kéne vennem, hanem egy iPad-et.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy iPad-et vagy iPhone-t érné meg jobban venni?


Hozzáteszem, hogy nem feltétlen MOST váltanék/vennék új eszközt, HA vennék. Csak szimplán érdekel ki mit gondol, erről!


Válaszokat előre is köszönöm!:)



2018. aug. 26. 08:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt, ha vásárolnék akkor iPad 2018-as verzió, iPhone 7.
2018. aug. 26. 08:39
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

Először is el kell dönteni, hogy tablet vagy telefon kell neked. Vagy egyáltalán szükséges e neked egy tablet.

Ha igen, és úgy érzed ki tudod használni, akkor miért ne? Az iPad leginkább multimédia eszköz, tartalomfogyasztásra van kitalálva. Ebben nem mindenki egyet, bár én azt tartom, hogy a legjobb tablet az iPad. Az iPhone vs többi telefon ügyében ezt már erősen vitatom.


Ha telefont szeretnél, mert elégedetlen vagy a jelenleg használt platformmal, vagy csak ki akarsz próbálni valami újat, meg úgy érzed, hogy nem használnád annyit a tabletet, amennyi pénzt adtál érte, akkor inkább egy iPhone. Android után nagyon furcsa, de könnyen meg lehet szeretni. És egyébként ki kell próbálni ezt is, mert valaki isteníti valaki utálja, de amúgy ugyanúgy megvannak az előnyei meg a hátrányai is. A kérdés, hogy neked mennyire tetszik, meg melyik oldalon van több.


Ha iPhone és nem most tervezed a váltást akkor már ne vegyél 7-et. Nem lesz örök életű..

2018. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!