Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE után egy Huawei P20...

IPhone SE után egy Huawei P20 lite?

Figyelt kérdés
2 éves az SE-m, igazábol nagy bajom nincs vele, de az aksija nem igazán birja az egy napot sem..., napi 2 töltéssel bir egy napot. Viszont a 64 gigás tárhelyre nagy igényt tartok, valamint a nagyobb kijelzö is jol jönne már sokszor. Gondoljátok, hogy egy Huawei P20 lite birná 20 évig? Telefonálásra, Messengerre, meg fotozásra használnám leginkább meg napi egy töltéssel birja a napot reggeltöl estig.

2018. aug. 26. 21:44
 1/9 anonim válasza:
20 év múlva élni se fogsz nemhogy telefonozni.
2018. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"egy Huawei P20 lite birná 20 évig? "

Ha csoda folytán ki is birná, nagyon elavult lenne 20 év múlva. :D


2 évet simán kibir szerintem.

2018. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 évre gondoltál? Mert annyit simán kibír! A 20 már necces :)
2018. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A te telódnak xar az akksija azért merül le,nekem is iphone se van és egy napot simán kibír,amúgy nem éri meg váltani csederből-vederbe,kb ugyanaz a kategória,ja és húsz évig max egy nokia 3310 fogja bírni😂
2018. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sorry, 2 év nem 20 😂😂😂
2018. aug. 26. 23:27
 6/9 A kérdező kommentje:
2 év alatt azt értem, hogy nem-e fog belassulni, meg fagyogatni, mint régen. Sosem volt még Androidom, azért kérdezem.
2018. aug. 26. 23:29
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor honnan veszed, hogy be fog lassulni? Amúgy nem fog.
2018. aug. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Symbian/WP/iOS utan megvaltas lesz az Android.


Ha nem felsz a "noname" kinaiaktol, akkor ajanlom az Ulefone Power 3-ast, nekem az 1 volt az elozo, 2 a mostani telefonom, es valoszinuleg maradok ennel a gyartonal. Hatalmas akkut tesznek bele, a 3-asnak mar a kameraja is jo (1 es 2 ebben gyenge volt), es kozepkategoria araert megkapod (55-60k korul volt az elozo ketto).

2018. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A P20 nagyon jó telefon.csak ajánlani tudom. Esetleg megnézhetnéd még a Xiaomi telefonokat is. Nekem is az van. Nincs vele baj, gyors,jó kamera,néha 2-3 napig nem töltöm (3napos kirándulást simán kibír folyamatos használattal pl.fotózás, zenehallgatás) Nemsokára piacra dobnak egy újat ,ami elméletileg veri az előző telefonokat és a tudáshoz képest olcsó is lesz. Kb.260 €
2018. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!