Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi régiónként eltérő...

Xiaomi régiónként eltérő nevek? (Xiaomi Redmi Note 5)

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!


Kérdésem az lenne, hogy a Xiaomi Redmi 5 Plus az ugyan az a telefon mint a Redmi Note 5, csak a neve tér el?


Egy tech2.hu-s videóban azt mondták, hogy ami indiában a Xiaomi Redmi Note 5, annak neve globálisan Xiaomi Redmi 5 Plus.


Össze vagyok zavarodva, a segítségeteket kérném!



2018. aug. 27. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ugyan az , sok eltérés van köztük.
2018. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szeretlek <3
2018. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Egy tech2.hu-s videóban azt mondták, hogy ami indiában a Xiaomi Redmi Note 5, annak neve globálisan Xiaomi Redmi 5 Plus."

Ezen mi nem érthető?

Nálunk van egy 18:9-es képarányú Redmi Note 4, Redmi 5 Plus néven ami odakint Redmi Note 5.

Ill. van egy elég erős középkategóriás Redmi Note 5, ami Indiában Redmi Note 5 Plus.

Ennél érthetőbben nem lehet, de ott a GSMArena ahol szépen le vannak írva a variánsok régiókra osztva.

2018. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz.
2018. aug. 27. 19:26
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


Itt az van írva hogy a Redmi Note 5-ben Snapdragon 625-van,


Viszont megnéztem az árukeresőt és ott meg Snapdragon 636 van írva, ezért nem értem.


(Ugyan gsmarénan ott van zárójelben hogy ugyanaz, de ha több helyen rákeresek akkor mégsem.)

2018. aug. 27. 19:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Árukereső nem mérvadó.

Redmi Note 5 itthon SD636-al van(bocs elírtam én is, valóban nem 660 van benne).

[link]

Ez Kínában van Redmi Note 5 Pro néven.

2018. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!