Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P10 lite-nál ki lehet...

Huawei P10 lite-nál ki lehet kapcsolni azt az értesítést, hogy nincs szolgáltatás?

Figyelt kérdés
Valamelyik kb. júliusi frissítés óta minden egyes bekapcsolásnál kapok hangeffekttel együtt egy értesítést, hogy "nincs szolgáltatás" (naná, hogy nincs, amíg nem ütöttem be a pinkódot), aztán még két értesítéshang jön, fene tudja miről. Hogyan lehet ezeket kikapcsolni? Iszonyat idegesítő, hogy nem tudom hangtalanul bekapcsolni reggel a telefont. Kerestem az alkalmazások között, hogy vajon melyik küldheti, de nem találom. Az értesítési sávban csak annyi van, hogy "telefon".
2018. aug. 28. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Beállítások-->Alkalmazások és értesítések-->Értesítések és állapotsáv-->Szolgáltató nevének megjelenítése
2018. szept. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de ez sajnos nem az. Nekem nem az a bajom, hogy látszódik a szolgáltató neve, hanem hogy akárhányszor nincs szolgáltató (például bekapcsoláskor még nem írtam be a pinkódot), jön erről egy értesítő hangeffekttel. Na ettől szeretnék megszabadulni.
2018. szept. 2. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!