Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonok egy év után...

Xiaomi telefonok egy év után belassulnak?

Figyelt kérdés
Van, akinek egy éve vagy majndem annyi ideje van xiaomi ja? Ha nem olyan régóta, annak is érdekel a véleménye, írjátok meg, milyenetek van én a Mi a1 és mi a2 lite-ot néztem ki, valószínű az utóbbi lesz.

2018. aug. 28. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Redmi Note 4-em volt, még az első szériás, most egy Redmi A1 van. Megfelelően tweakelve nekem még az első szériásnak is kifogástalan a sebessége, csak rendben kell tartani. Igaz ez minden Androidos telefonra is egyébként.
2018. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem Redmi 4X van már lassan egy éve. Ugyanolyan, mint gyári állapotában (Az akku valamennyit gyengült, de másfél napot kibír még), talán még gyorsabb is lett a szoftverfrissítésnek köszönhetően.
2018. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%

Hamarabb tonkrementek mielott belassultak volna.

A legjobb amikor jon a friss miui azt nem indul tobbet forumok teli vannak hogy mas is rinyal, es vegul van megoldas csak uj imeit is kell generalni mert a frissites kilotte.

Pedig en csak telefonalni akartam nem szerelni.


Szoval ra se rants nem lesz ideje belassulni.

2018. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó, neked milyen telod volt? A szerviz korrektül kezelt, kicserélte vagy valami? Csak egy xiaomid volt ,amivel ez a tapasztalatod ?
2018. aug. 28. 21:52
 5/18 anonim ***** válasza:
14%

Redmi 3 ez mukodik de a kepernyo fele nem erzekel ha lemerul neha 1 napig nem kapcsol be.akksi csere nem segit valami hardver hiba.


A szoftver hibas xiaomi mi5,/a dobozat a kislanyom elverte es nincs a telefonon rajta az imei szama mar csak az kell mert mar beindul. Egy ejjel frissitett es bootloop lett reggelre.

2018. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
74%

Xiaomi redmi 3 note prom van, ugyanugy mukodik, mint régen.

Még az akku is nagyon birja...

2018. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy redmi note 2 sajnos fél évesen bekrepált úgyhogy nem tudtam meg milyen lett volna egy évesen,amúgy azt mondják nem lassulnak
2018. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Én se tudom megmondani, mert fél évig volt türelmem egy Redmi 4x-hez. Már az első napokban szarakodott, akkor még helyreraktam, de amikor néhány hónap múlva megint csinálta a hülyeségeit, akkor megszabadultam tőle. Most 4 hónapja egy Meizu-m van és komolyan mondom, megváltás a 4x-hez képest! Korábban is használtam már Meizu-t és az is jobb volt a 4x-nél. Amúgy nem írom le a Xiaomi-t, mint márkát, de ahogy elnézem, nem csak nekem volt vele bajom!
2018. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
A helyzet az, hogy eddig egy xiaomi termékem sem bírta ki az 1 évet, előtte elromlott/ széthullott. Természetesen rendeltetés szerű használat mellett.
2018. aug. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát nem tudok,most elbizonytalanodtam de ol. barátomnak xiaomi van és neki elvileg minden oké bár még elég fiatal telefon. Egyszer leejtette és betört az egész képernyő ami cserélve lett és most újra minden oké. Még az érdekelne,hogy aki szervizbe adta ,annak mi a véleménye a szervizzel? Rendesen megcsinálják vagy cserélik a telókat, ha szükséges?
2018. aug. 29. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!