Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg melyik az a felsőkate...

Jelenleg melyik az a felsőkategóriás készülék amire érdemes váltani?

Figyelt kérdés
Új készüléket szeretnék vásárolni, nagyon gondolkodom a Huawei P20 Pro-n, de érdekelne bármi más is, kivéve Apple termék (olyat fogok leváltani).
2018. aug. 29. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Érdemesnek éppen semmilyenre sem érdemes.

Egy laptop vagy autó árát beleölni egy olyan szinten múlandó cuccba, hogy egy-másfél évesen már az utódját fogod keresni, hát nem tudom, nekem ez wc-n lehúzott pénz kategória.

És nem vagyok sem irigy, sem frusztrált. Sőt, imádom az elit csúcs pazar cuccokat. Ha nem múlandóak. De a telefonmúlandóság olyan értelmetlenül túl van tolva szerintem, hogy biztos nem tennék bele ennyi pénzt.

2018. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Felső kategóriában már szimpátia alapján kell válogatni mert mindegyik telefon rendben van.

Ott van az S9+, az U12+, a O+6, XZ2, Zefone 5Z, Nokia 8 Sirocco, Pixel 2 XL, LG G7 stb.

Próbálj ki párat és vedd meg amelyik megtetszik, helyetted nem tudunk dönteni.(főleg hogy itt már az ár sem érv, meg nincs nagy különbség)

2018. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat akarsz költeni akkor Huawei p20 pro vagy Samsung Galaxy S9 Plus

A HTC U12+ is elvileg jó,de én ezt nem választanám.

Ha nem szeretnél sokat költeni és jó telefont is szeretnél venni akkor: Xiaomi Mi 8.

Illetve ami majd nagyon megéri az: Xiaomi Pocophone F1 szeptemberben már lehet rendelni valamikor.

2018. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a Xiaomi nagyon jónak tűnik, és árban is ver mindent. Köszi szépen!
2018. aug. 29. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!