Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 és fél éves windows phone-t...

2 és fél éves windows phone-t most már érdemes eladni és venni helyette androidot?

Figyelt kérdés
Úgy értem szerintetek megveszik e?? Illetve nem nagy luxus ennyi idő után új telefont venni szerintetek??

2018. aug. 29. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Kb. a kutyának sem kell windowsos kacat.
2018. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van, aki évente váltogatja a telefonját.

Én is kb 2-2,5 évente szoktam cserélni a telefonom.

2018. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szirty ***** válasza:
75%

Fölösleges váltogatni amíg nincs vele bajod. Csak a környezetszennyezést növeled.


[link]

2018. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem vennék használtat.


Valakinek luxus 2 évente új telefont venni, valakinek nem.

Én megtehetném, de elvből nem cserélgetem. Ha megveszek egy telefont azt addig használom, amig tönkre nem megy. És mindennel igy vagyok.

2018. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs vele semmi gond, akkor teljesen felesleges újat venni.
2018. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem vettem volna alapból windows-os telefont, de ha nincs vele probléma és neked megfelel, akkor mért cserélnéd le?
2018. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amikor megvettem akkor nagyon jo telefon volt mindent tudtam rajta csinálni amit csak akartam. De azóta mar sok idő eltelt és jól elavult még a tindert se viszi, am nem írtam olyat hogy nincs vele baj, apróbb problémák már elojottek. Es mar nem most.
2018. aug. 29. 19:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom eladni a neten ha nem sikerül akkor jó lesz tartalék mobilnak. Vagy ha kell valakinek családon belül ingyen is oda adom.
2018. aug. 29. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!