Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hibás Huawei p20 pro?

Hibás Huawei p20 pro?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 20:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Telenornál vettem részletre, és visszavittem de azt mondták hogy android nincsenek jól optimalizálva az alkalmazások, és mondta hogy neki épp ezért van iphoneja. Ez mondjuk nem kiszolgálás, ha vicc...
2018. aug. 31. 12:16
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez egy full kamu szöveg ne hagyd hogy palira vegyenek.

A Mate 10 Lite-omon semmi baj nincs ezekkel a szoftverekkel, a P20 Pro-n meg szarakodik. Persze "optimalizálatlanság". Az ügyintéző vagy kő buta volt, vagy téged akart annak nézni.

2018. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Oké és akkor ha nem is lenne optimalizálva, akkor már nem is érdekes, szakadozva kell használnod vagy mi? Ez nem normális dolog. 3 napig amúgy fel lehet mondani a szerződést is.
2018. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az androidos telefonok nincsenek jól optimalizálva? Érdekes, én használtan vettem egy 1 éves telefont kemény 27 ezer (nem 260 000) forintért, 4 hónapja használom és olyan gördülékenyen működik, mintha most vettem volna ki újonnan a dobozából! Viccesek ezek a telenorosok :)
2018. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jó, nyilván újonnan drágább lenne, de hát akkor is csak töredékébe kerülne egy P20 Pro-nak.


Előző voltam

2018. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2018. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!