Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone? - lenne pár kérdésem...

Iphone? - lenne pár kérdésem azokhoz, akik jobban értenek ehhez, illetve próbáltak már iphone-t. Többi lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szinte egyáltalán nem értek a telefonokhoz, nem tudok "tech-nyelven" beszélni, csak mint laikus.

Szóval én eddig androidos mobilokat használtam, amikkel igazából meg is voltam elégedve. Egyiket sem akkor vettem mikor csúcsmodell volt, mindig volt náluk újabb szériás készülék, így nem is volt olyan csodálatos a teljesítőképességük.

Most Huawei Y6 II Compact-ot használok, de gondolkodom, hogy a jövő évben lecserélném egy Iphone-ra, pontosabban 7 plus-ra, vagy 6S-re. Őszintén szólva kezdem unni az androidot, de persze félek is az IOS-től. Például jelenleg 160 3-4 perces zeneszám van a telómon, mindet úgy töltöttem le, hogy Youtube-ról kimásoltam a linket, szépen beillesztettem egy random Google-n keresett downloader oldalra, letöltöttem, és ennyi, kész, a zenés gyári alkalmazásomban volt. Nos, úgy hallottam, hogy ez Iphone-on közel sem ilyen egyszerű, úgyhogy ha valaki tud olyan módszert, amihez nem kell külön letölteni alkalmazást, megköszönném, ha leírná. Illetve bármilyen "android vs. IOS" tapasztalatot, tanácsot, javaslatot szívesen fogadok, úgyhogy senki ne tartson magában semmit!

Illetve nekem még a mellett, hogy rengeteg kép+videó és zene mellett a telefon gyors legyen, ne nagyon fagyjon le, és (tudom, ez azért megoldható, de akkor is) mindig legyen rajta egy kevés szabad tárhely, az az, hogy a kamerája jó legyen. Tudom, ezekben a telefonokban talán a legjobb a kamerájuk, de ki tudja, iphone és iphone között is van különbség.

Na, kérlek, aki bármit tud javasolni, tanácsolni, vagy csak hozzá akar fűzni valamit a témához, írjon! Nagyon megköszönöm a válaszokat!💓



2018. aug. 31. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha így szerzed be a zenéket (meg minden egyebet), akkor ez nem neked való rendszer. Vannak rá módszerek, de emberi lénynek a XXI. században ezeket én nem szoktam ajánlani.


Amúgy persze gyors, meg nem fagy le, és ha elég nagy tárhellyel veszed (Te tudod, mennyi kell), akkor marad szabadon is, ezzel nem lesz gond, és a kamerájára sem lehet panasz (főleg a Plus-oknak), de az iOS készítésekor felhőszolgáltatások használatában gondolkodnak, nem offline bűvészkedésben, ennek megfelelően ezek a képességei nem jók. Ingyen + offline = nem iOs.

2018. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ahogy előttem leírta egy válaszoló, az IOS nem való neked. Egyrészt nem tudom mennyi az adat, amit kell a telóra raknod, de legalább akkor 64Gb-os kellene, másrészt az Iphone nem bővíthető. Van persze felhő szolgáltatás, de akkor kell hozzá sok net, meg macera. Amúgy a kamerája jó.

Zenét, tartalmat sem úgy kell rárakni, mint Androidra.

Amúgy mit unsz az Androidon?

IOS sokkal jobban bekorlátoz, nem tudod testre szabni, teljesen máshogy is működik, amiket megszoktál appokat Androidra, nem biztos, hogy IOS-re is van, mindent a főképernyőre rak ki, nincs külön alkalmazás menü.

De ezt persze neked kell tudnod.

2018. aug. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!