Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mutat mindig mást?...

Miért mutat mindig mást? Sokba fog ez nekem kerülni?

Figyelt kérdés
Telenoros előfizetésem van magas korlátú adattal. Sokat használom, filmet is ezzel töltök le. 10 gb elmegy mint eddigis.. eddig azt jelezte hogy 4G, és egyszer csak H, H+ mutatott az egyik nap.. inkább kikapcsoltam de mikor újra megnéztem 4G-t jelzett. Nagyon nem értek ehhez a részhez, mert eddig a térerő ítt jó volt, és egyszer sem fordult elő, egy havi késedelmem van, eddig nem is nagyon volt... Valami összefüggés lehet ezzel kapcsolatban...?
2018. szept. 2. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"azt jelezte hogy 4G, és egyszer csak H, H+ mutatott az egyik nap.. inkább kikapcsoltam de mikor újra megnéztem 4G-t jelzett. "


Ne törődj vele.

Az elérhető és éppen használatban lévő adatkapcsolatot jelöli.

Pénzügyileg lényegtelen, csak sebességbeli különbség tapasztalható.

2018. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ah köszönöm!:D
2018. szept. 2. 19:26
 3/6 Alex Fly ***** válasza:

A H illetve H+ azt jelenti, hogy a 4G hálózat nem áll rendelkezésre, ezért visszalépett a HSPA/HSPA+ ("3,5G") hálózatra. Kicsit lassabb, de az átlagos igényeknek az is bőven megfelel.

Semmi köze a fizetési elmaradásoddhoz.

2018. szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi baja a telefonodnak, ez teljesen normális működés.


A H, H+ lényegében a 3G.

A telefon mindig az elérhető legjobbra csatlakozik.

Ha kinn vagy a pusztában vagy esetleg egy betonépületben vagy, akkor előfordulhat, hogy túl gyenge a 4G hálózat, ekkor átmegy 3G-re, ha az is gyenge, akkor 2G-re, ha az is gyenge, akkor kiírja, hogy "Nincs szolgáltatás".


A 4G hálózaton (egyelőre) nem tudsz telefonálni, viszont sokkal gyorsabb internetkapcsolatot biztosít. Ha bejövő hívásod érkezik vagy te indítasz hívást, akkor automatikusan átlép 3G-re.

De egyébként átlagos böngészgetéshez a 3G is bőven elég sebességet biztosít.

2018. szept. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A 4G hálózaton (egyelőre) nem tudsz telefonálni.."


Ezt miből gondolod? Telekom már több mint egy éve sugározza, de még csekélyes számban érhetők el a támogatott készülékek.

2018. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ezt miből gondolod?"


Mert a kérdező Telenoros. A Telenornál meg egyelőre nincs VoLTE, de javíts ki, ha tévedek.

2018. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!