Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonra van...

Androidos telefonra van virtualbox vagy hasonló program?

Figyelt kérdés
Szeretnék a telefonomra virtual boxot telepíteni, de a népszerű virtualizációs programok közül egyet sem találtam androidra. Sem virtualbox sem vmware sem kvm sem virtual pc. Valaki tud ilyen programot?

2018. szept. 4. 01:37
1 2
 1/20 Alex Fly ***** válasza:
DosBox, Limbo...
2018. szept. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A dosbox csak windows 95-öt emulál, ez a limbo meg használhatatlan.
2018. szept. 4. 03:50
 3/20 Alex Fly ***** válasza:
100%

Majdnem. A DosBox nem Win95-öt emulál, hanem DOSt. A Limbo pedig használható. Persze nem kell tőle csodákat várni...

Mire kellene?

2018. szept. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igazából arra számítottam, hogy teljes körű operációs rendszert fogok tudni futtatni. Most tanulom az informatikát és nem ártott volna, ha egy Linux disztrót és egy Windows-t mindig magammal tudok vinni, de ezen eszméletlen hosszú idő volt mire maga a live cd elkezdett betölteni.
2018. szept. 4. 06:16
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit vartal egy telefontol ?
2018. szept. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Asszem qemu is van, nem tudom milyen állapotban.
2018. szept. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
5-ös! Mi az, hogy mit vártam tőle? Nem a telefon hibája egyszerűen még nem volt senki, aki írt volna rá egy normális virtualizáló programot. Esetleg a sebességre gondoltál hogy mit vártam? Mert ebben az esetben pedig megjegyezném hogy lehetne közvetlenül operációs rendszert telepíteni a telefonra és akkor pick pack működne. Csak visszafelé csinálni már nem tudnám, emiatt nem akarom leváltani az androidot.
2018. szept. 4. 07:23
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Ember, tisztaban vagy vele hogy teljesen mas platform a pc es a mobil ?

Ertem hogy armra forgatott linux megy rajta sot oda vissza telepitheto de x86 windows armon. Hat azert nem irt senki mert 5-10x nagyobb teljesitmeny kell hogy real time forditsa a kodot. Ergo ha a mobilod majd 10* gyorsabb lesz mint a pcd akkor lesz letjogosultsaga az igenyednek.


Mondd kerlek, hogy szept masodikatol tanulsz csak infot :)))

2018. szept. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A mobilom teljesítménye úgy 20× nagyobb, mint a számítógépemé. Egyéb kérdés?
2018. szept. 4. 07:35
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezzel akarsz játszani, akkor Microsoft, vagy Amazon felhőszolgáltatására regisztrálj, ott hozz létre x64-es virtuális gépet, amire bármit pakolhatsz (Windows, Linux, Solaris, BSD...), ezt pedig telefonról kliens alkalmazásokkal eléred (pl. Windows esetén Remote Desktop, de van sok SSH kliens alkalmazás is, vagy VNC, stb.). Butaság lenne telefonon virtuális gépet futtatni, mert ezzel nagyon koptatnás az akksit.


Diákként bankkártya nélkül 100 dollár kredit:

[link]

(Nem diákoknak, bankkártyás regisztrációval 300 dollár kreditet adnak ingyen, de itt figyelni kell, hogy ha elhasználod, akkor fizethetsz.)

2018. szept. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!