Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szolgáltató függés miatt...

Szolgáltató függés miatt mennyit veszít egy telefon az értékéből?

Figyelt kérdés
Használtan szeretnék venni egy iPhone 7-et. Találtam egyet jófogáson ami telenor függő (ami nekem nem probléma mert telenoros vagyok) 128gb-os és állítólag teljesen új, aktiválatlan. Mindez 105k forintér, ami akárhogy is nézzük eléggé piacon aluli ár. Ez lehetséges hogy csak azért mert telenor függő ennyivel olcsóbb legyen, vagy csak kamu?

2018. szept. 7. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Mit foglalkozol ilyenekkel.

Ha rendbe lenne, akkor ki függetlenitené.

De nyilván lopott vagy hasonló és ezért akarja ár alatt elsózni.

2018. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Vagy kihozta részletre és gyorsan elpasszolja. Majd nem fizeti és letiltják.
2018. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Ez a gyakorlatban egy bizonytalan eredetű mobil, amivel jó nagyot lehet szívni, ne vedd meg.

Írd meg neki, hogy függetlenül megveszed.

2018. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3-as +1.

Ha függetleníti (ami hűségidő lejárta után ingyenes), akkor megveszed, máshogy nem.

2018. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Kihozta reszletre, amit aztan nem fizet... Te megveszed, a szolgáltató letíltja. Neked lesz egy papírnehezéked, neki meg 105 ezer forintja. Na, olcsó?
2018. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!