Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor adategyeztetés sikerül...

Telenor adategyeztetés sikerült vagy nem?

Figyelt kérdés
1-2 hete kaptam az SMS-t , hogy már nincs sok időm elvégezni, csináljam meg mielőbb. Így is tettem, megattam minden adatot, aztán befejeztem de se nem írta ki, hogy sikeres se azt ,hogy nem sikerült.. Ma kaptam megint az SMS-t, hogy végezzem el az adategyeztetést.. Akkor most miből tudom megállapítani , hogy sikerült-e elvégezni??

2018. szept. 7. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Bemész az üfire
2018. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mitha en úgy emlékeztem kaptam smst a sikeres adategyeztetésröl. csinald meg mégegyszer online.
2018. szept. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kaptál róla e-mailt, ha sikeres volt.
2018. szept. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem úgy sikerült hogy online nem fogadta el a személyim számát csak a jogsiét.

Utána kaptam e-mailt.

2018. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha valami más adatot írsz be, már nem fogadja el. Amúgymeg kapsz róla üzit, de nekem ott online ki is írta.
2018. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két céges kártyás számom is van tőlük csak hívásfogadásra. Megcsináltam 2 hete. Tegnap előtt kaptam a számokkal kapcsolatban üzenetet hogy végezzem el az adategyeztetést. Valamilyen nagy hiba lehet ebben az adategyeztetőben amit azóta se javítanak. Valakinél előfordul a hiba és valakinél nem úgy látszik.
2018. szept. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lószar,annyit se ér a weboldalukon az adategyeztetés, elvárják hogy karakterpontosan írj be mindent még a zárójelet is, de ők azért a példában is hibásan írják le (Miskolc után van egy szám is a személyiben nem csak simán Miskolc, illetve a személyiben MAGYARORSZÁG szerepel nem Magyarország)... Egy mobilszolgáltató weboldala nem képes értelmezni a kis és nagybetűt, a római számot az arab számtól, és ha esetleg elrontottál valamit nem képes jelezni azt, hogy mit kell kijavítanod? Ezt még egy legalja társkereső regisztrációs felülete is tudja, nem Magyarország egyik meghatározó szolgáltatója...vicc ez nem szolgáltatás.
2020. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jogosítványszám megadásával végre nekem is sikerült.
2021. jún. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!