Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet 2 telefont szinkronizáln...

Lehet 2 telefont szinkronizálni egymással?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha pl egy kirándulás alkalmával lássam hol van az,akivel összekapcsoltam a telefonom. Lehetséges ez? Ha igen hogyan?

2018. szept. 8. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, ha az a másik nem akarja, te pedig a tilosban próbálkozol:D


Jogsértő egyébként:D

2018. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Családon belül gondoltam, anya vagy apa telójával😂
2018. szept. 8. 18:08
 3/5 Alex Fly ***** válasza:
A Google térképben megoszthatod a helyzetedet azzal, akivel akarod. Ezután akinek engedélyezted, az láthatja merre vagy.
2018. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 Aha és apa egy csinos pasi, te meg a gyerek szerepébe tündöklő féltékeny libája vagy:DD Értjük:D
2018. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3-asnak nagyon köszönöm❤


#4-es, képzeld nem ez a háttér sztori. Én csak szeretném, ha még egy példa: elmegyek kutyát sétáltatni és nem tudom pontosan merre fogok menni, akkor lássák merre vagyok, mert így ha baj van nem vakon keresnek.

Nem kell egyből arra gondolni, hogy a pasim (csak közlöm, hogy nincs is) szeretném lenyomozni éppen hol jár...

2018. szept. 9. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!