Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonokat tudnátok...

Milyen telefonokat tudnátok ajánlani kb 80 ezer Ft-ig? Alul bővebben

Figyelt kérdés

3 éves LG telefonomat váltanám le. Kb 80 ezret szánnék rá, tudom ezért nem kapok hiperszuper készüléket, de úgy gondolom ennyiért már kapok olyat ami kielégíteni az igényeimet.

Fontos lenne, hogy viszonylag jó minőségű videókat, képeket tudjak vele készíteni, a nagyobb kijelző előny.

A mostani telefonomra minden alap alkalmazást (galéria, zenelejátszó...) úgy kellett letöltenem, és miután ez megvolt alig maradt rajta használható hely. Emiatt pedig lassú volt, és nem sok alkalmazás fért fel pluszban. Az új telefonnál szeretném, ha legalább 2 játékot fel tudnék tenni, plusz ugye a gyakran használt dolgokat, pl. youtube, messenger, instagram... és ezek mellett se lassulna le, telne be a tárhely minden pillanatban.

Tehát igazából egy jó ár érték arányú telefont keresek, ahol nem csak a márkát kell megfizetni.

Sajnos nem vagyok valami hozzáértő ebben a világban, beírhatnám a maximum árat és kereshetnék ez alapján, de nem tudom hogy az érkategóriában melyek érik meg leginkább. Remélem tudtok segíteni!


2018. szept. 8. 22:31
 1/6 anonim válasza:
ASUS zenfon. Elég jók. Igazi mackós cuccok
2018. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én valami Huaweii-t néznék, nekem honor 8 lite-om van, teljesen meg vagyok elégedve vele, egy éve volt kb 90ezer Ft
2018. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi A2, a többi ennyiért kevesebbet nyújt.

A kamera egész korrekt, a Stock Android jól van optimalizálva, sokáig kap frissítést, meg hát a Xiaomi is elég ismert már, nyílt Budapesten üzletük.

Másik alternatíva a Moto G6 Plus, kicsit többe fájl, talán jobb kamera de hardveresen gyengébb.

Szvsz. előbbi jobb választás.

2018. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1,2.

Márka alapján általánosítani még mindig alaptalan dolog.

Persze XY termékkel elégedett vagy nem azt jelenti hogy Z is jó, a típusa válogatja, meg hát a középkategória fejlődik talán a leggyorsabban így ami 1 éve jó volt ma már max alsó kategória.

Zenfone-ból max az 5 Lite lehet jó választás, de azt elkapkodták az Alzáról a többi helyen elég drága.(asszem 65K lehetett, 1-2 héten belül el is fogyott)

2018. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"Márka alapján általánosítani még mindig alaptalan dolog.

Persze XY termékkel elégedett vagy nem azt jelenti hogy Z is jó"

Nem, nem alaptalan. Például egy iPhone az egy Apple márka. Szoftveresen, hardveresen is hozza a szokásos minőséget


Egyébként nem általánnositottam. Kimondottan nem csípem az azuszt. Főleg a moslék laptopkijelzői miatt, meg h csak a legújabb, és leggusztustalanabb windóz disztrókhoz adtak driver-t (alsó kategóriára gondolok, 2015)), a suttyó gémereknek szánt PC alaplap miatt (már a 2012 es alaplapról is lehagyták a sima PCI csatit, RAMslotból is csak 2 volt, de grafikus BIOS az marhán kellett...)

2018. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

en a huaweit ajanlom.

nalunk a csaladban mindenkinek ilyen markaju telefonja van.alsobb kategoriatol a csucsig minden fele.soha senkinek nem volt problemaja meg.

en is mar a masodik huawei keszuleket koptatom.

stabil,megbizhato telefonok.

volt 2 honapig egy xiaomi redmi 5 plusom,es gyalazat ahogy kinezett a 2.honap vegere.jo telefon,mert gyors,es szeretheto.de az anyaghasznalata valami botranyos.no vagyok,jelenleg 0-24 ben gyerekkel itthon.szoval nem sokat jartam sem epitkezesen,sem gyarban sem mashol a telefonnal.megis a tok ellenere a hatlapja 2 helyen be volt horpadva,az ujjlenyomat olvasoja valamitol keresztben melyen megkarcolodott,es a kereten is tobb serules lett.siman zsebben,illetve taska kis puha zsebeben hordastol.soha,egyik telefonom sem nezett ki igy.pedig volt uveg hatlaposom is,es honapokig tok nelkul hasznaltam.

vissza is tertem egy samu es az emlitett xiaomi utan a huaweihez.

jelenleg p smartom van,mediaban 67990 ert vettem 2 hete.

2018. szept. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!