Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Samsung màrkàra vàltani?

Megéri Samsung màrkàra vàltani?

Figyelt kérdés

2012-ben vettem az első okostelefonomat, egy Y300-as Huawei-t. Az óta volt Lenovo, még egy Huawei, és most Xiaomi van.

Arra gondoltam,hogy legközelebb szakítok a kínai vonallal, és valamilyen középkategóriàs Samsungot veszek.

Megérné vàltani? Jobb valamiben is a Samsung?


2018. szept. 9. 06:06
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
NEM!!!
2018. szept. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
IGEN!!!
2018. szept. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen.100x jobb.
2018. szept. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
3+Főleg ha sokat, az átlagnál többet használod, és dolgozol vele. Ennél csak az Apple jobb, de a gond az Apple-vel, hogy más kütyükkel nem kompatibilisek, tehát ha váltod a telefont, akkor a lapit is és egyéb cuccot is kell.
2018. szept. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Alex Fly ***** válasza:
100%
Semmivel sem jobb. Ugyanolyan gyártó, mint az összes többi -vannak elég jó típusai és vannak vacakok is.
2018. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Középkategóriás Samsungot nem érdemes venni, mert a kínaiak megverik féláron, csak a csúcskategóriában jok.
2018. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pont azért kérdeztem, mert most egy Redmi 4X em van. Fél éve 50000 ért vettem, és a mostani Samsungok 3GB rammal meg 32GB tàrhellyel is 60-70 ezrek.

Tehàt, nem tűnik kiugróan jó vételnek.

2018. szept. 9. 17:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Van a családban egy A5 2017. Én ugyan nem vagyok Samsung-párti, de szerintem elég jóra sikeredett az a telefon. Kijelzője, kamerája szerintem nagyon jó, és üzemidőben sem rossz, múltkor elég intenzív használattal is simán kibírt másfél napot. Egyedül sebességben nem túl kiemelkedő. Nekem egy Meizu M5-öm van pl., és egyáltalán nem lassabb az én telefonom az A5-nél, viszont minden másban az A5 jobb. Mondjuk, azt tegyük hozzá, hogy nem egy árkategória a két telefon... De ha már a Meizu-nál tartunk, ott van pl. a Pro 7, ami most nagyjából az A5-el egy árban van, de erősebb processzorral, több Ram-mal és nagyobb tárhellyel bír (viszont nem bővíthető, ez hátrány). Persze az csak a gyakorlatban derülne ki, hogy tényleg jobb telefon-e... Mindezektől függetlenül azt mondom, hogy egy A5 2017-el nem járnál rosszul! De ez csak az én véleményem...
2018. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt még hozzáteszem, hogy egy Meizu Pro 7-el sem járnál rosszul, ha csak azt nézzük, hogy pl. az Eustock-on most 65 ezerért megy. Nálunk persze drágább, de ennek az okait ugye tudjuk... Ettől függetlenül 65-öt simán megér az a telefon!
2018. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!