Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok telefonalni...

Hogyan tudok telefonalni spanyolorszagba? Magyarorszagrol?

Figyelt kérdés
Spanyolba szeretnek telefonalni mobilro..megneztem a hivo körzetet +34 de ugysem enged hivni...ezt a szamot akarom fel hivni...067053038...nem irtam le teljesen valaki tud segiteni hogyam hivhatnam fel. Mar probaltam +347053038... ugysem engedi
2018. szept. 10. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Spanyolországban tartózkodó magyar számot akarsz hívni vagy echte spanyol számot?


Ha az előbbi, akkor Magyarország nemzetközi előhívóját kell tárcsáznod. Vagyis +367053038... vagy 00367053038...

2018. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosítsunk.

Te hol vagy?

Milyen szolgáltató telefonja áll rendelkezésedre, milyen díjcsomag?

A hívott szám? Az utolsó 4 számot megmásíthatod hogy ne tudjuk felhívni.

2018. szept. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0670 nekem nagyon magyar vodafone gyanus. Biztos hogy spanyol szamot kaptal ?
2018. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló kérdése a döntő.


Első válaszoló: ha a kérdező Magyarországon tartózkodik, magyar operátor előfizetője, akkor nem kell trükköznie a nemzetközi formátummal. A 0670.... formátumnak működnie kell.

Más kérdés, hogy a telefonban érdemes a nemzetközi formátum szerint tárolni minden hívószámot, így roaming esetén se kell bajlódni a számformátumokkal és persze belföldön is működik minden.

2018. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!