Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone vagy Android?

IPhone vagy Android?

Figyelt kérdés
Amióta okostelefonom van, mindig Androidot használtam, de folyton volt velük valami probléma. Mivel a mostani telefonom tönkrement, válaszút elé érkeztem, hogy egy felsőbb kategóriás Androidot, vagy egy iPhone-t vegyek. Tényleg annyival jobb-e az iOS, hogy érdemes rafizetni miatta a kisebb hardver teljesítményre?

2018. szept. 11. 21:45
 1/10 anonim válasza:
31%
Nekem jobban bevált az android. Az Iphone-ok gyorsan merülnek és kicsit lasabbak, viszont stabillab a rendszer !
2018. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az iphone jött be. Megbízható, tartós, üzembiztos és biztonságos. Már nagyon régóta csak iphone-t hasznàlok. Mikor cserélem egy újabbra, akkor alksitcseréltetek benne, új fóliát kap és megy “lefelé” a családban.
2018. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
KaiOS. :D
2018. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, csakis az fog számítani.

Van aki iPhone-re váltott, mert az jött be, más meg maradt az Androidnál.

2018. szept. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
25%
Már csak a markat fizeted meg.. semmi gondod nem lesz belole ha pl huawei.t vagy xiaomi telefont veszel ( nekem iphone om van lemerul,nem kompatibilis a legtobb ismerosom telojaval stb. Most valtottam xiaomi ra 3 napig is kibirja elég aktiv felhasznalas mellett )
2018. szept. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

“Tényleg annyival jobb-e az iOS, hogy érdemes rafizetni miatta a kisebb hardver teljesítményre?”


🤔?

2018. szept. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
52%
Te tudod mit akarsz. Mindkettőnek van előnye és hátránya. Iphone árából már tudnál rendes, szuperül működő Androidosat is venni, amivel nem lesz problémád.
2018. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%

A problémák többsége nem az Android, hanem az "óccsó" hardver, meg a lépten-nyomon feltelepítgetett, kétes eredetű alkalmazások miatt van.

Egyébként egy Apple fan (!!) fakadt ki ily módon: https://www.youtube.com/watch?v=_Cb_9RK9dQg szóval az a kérdés, hogy tényleg annyire übertökéletes-e az iPhone, hogy fél generációval előbbi hardverért is érdemes duplaannyi lóvét kipengetni? Ezt mindenki mérlegelje maga. Van tapasztalatom mindkettő rendszerben (bár be kell vallanom, hogy Apple-oldalon némileg kevesebb), és árazonosság esetén sem vennék iPhone-t.

2018. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Sokan félre értik magyarósi csaba kiakadását, elmagyarázom.

Az apple a korábbi önmagához képest lett sz+r.

Ennyit jelent, ahhoz képest lett rossz, hogy megszoktuk mennyire olajozottan megy minden.

Egyébként teljesen mindegy volt feltenni a kérdést, mindenki mást mondd majd, de hogy neked személy szerint mi jön be, azt csak te tudhatod, igazából csak kipróbálás után.

Ebben kell döntened.

Ez a kisebb hardver duma részemről hülyeség, mert innen nézve meg, az androidos készülékeknek van feleslegesen izmos.

Nekem pl 6s-em van, talán 2gb rammal ha jól rémlik, mégis gondd nélkül szerkesztek rajta 42 megapixeles raw fájlokat, mindenféle akadás, döcögés, lassulás nélkül.

Lassan 3? éves teló, nem érzem szűkösnek most sem a hardvert.

De ez csak az én nézőpontom, döntsd el szerinted megér-e egy próbát.

2018. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
49%

Nekem meg van egy 4s-em, de azzal a számommal csak telefonálok, email-ezek, arra meg tökéletesen jó. Nincs semmi baj az Iphone-nal, csak indokolatlanul drága, de akinek az jön be, az vegye meg, mindenki el tudja dönteni mi éri meg neki. Nekem az számít mit kapok a pénzemért. Ugyan tetszik az Iphone, én is szeretnék egy Iphone 7-et, de azért számít, hogy egy telefon milyen adottságokkal rendelkezik, ennyi pénzért meg kapsz normálisan működő sokkal jobb Androidos telefont is, amivel nem lesz gondod évekig. Lehet, hogy most még nem indokolt pl. a 4Gb ram, de akkor is 4 van benne a 2 helyett és így nem lesz gond 1-2 évig vele pl. egy szoftverfrissítésnél vagy java futtatásánál...

De ez csak az én véleményem.

2018. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!