Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik az Instagram...

Zalanorcsik kérdése:

Miért nem működik az Instagram story?

Figyelt kérdés
Samsung A3 (2017) telefont használok amin minden tökéletesen működik. Az Instagram stories viszont egy ideje nem és posztolni sem tudok már. Újraindítás, újra telepítés,ki-be jelentkezés,stb meg voltak már. A youtube-on található megoldással sem működik. Mi lehet a gond? Esetleg tudja valaki a megoldást? Előre is köszönöm!

2018. szept. 12. 15:10
 1/3 anonim válasza:
Nagyon jó lenne tudni, nekem Samsung Galaxy S7-em van, eddig tökéletesen működött, de kb 4 hónapja nem. Van, hogy posztol, van hogy nem, nem fedeztem fel rendszerességet abban, hogy mondjuk instagram appal készített videót/képet vagy a kamera által készített képet tudok-e posztolni sztoriba, én is próbáltam mindent. Többször küldtem hibajelzést instagramnak, leírva angolul a problémát képekkel, semmit nem reagáltak. Szóval tényleg nem tudom, mi a baj.
2018. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Senkinek se működik normálisan egy ideje 🤷🏻
2018. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem sem működik az új galaxy a8 telefonomon...

De a régi galaxy s5 készülékemen valamiért hibátlanul megy.

Remélem kijavítják minél hamarabb.

2018. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!