Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG kp502-m van és T-mobile-os...

LG kp502-m van és T-mobile-os vagyok (előfizetéses. ) és fel akarok rajta menni facebookra de nincs a telefonom wifi. Azthallottam a tmobile-sok ingyen felmehetnek:O? Deén elöfizus vagyok:D mitkéne beirni a telefonba a keresőbe?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.
2010. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok T-mobilos, de azt hiszem, hogy ezt kell beírnod a böngészőbe..: 0.facebook.com


Itt egy cikk is, hogy érthetőbb legyen..


www.mobilport.hu/hirek/20100519/ingyen_facebook_magyarorszagon/


Remélem tudtam segíteni...

2010. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
aztirja h. sikertelen kapcsolódás :(
2010. jún. 23. 17:15
 4/8 anonim válasza:
nekem is lg kp502 m van, ha beirom a böngészőbe h 0.facebook.com akk bekem betölti
2010. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nekem is tmobilos és előfiz. a tel (előző vltam)
2010. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem is az van mint a kérdezőnek , valaki segítene? :S
2010. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

nekem is olyanom van... kapcsold ki, kapcsold be. aztán böngésző-->cím megadása---> 0.facebook.com


sokáig nekem sem jött be, de már jóó:)

sok sikert

2010. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia, nemtudom hogy müködik e már nekem, de én ma csináltam meg, hivd fel a t-mobil ügyfélszolgálatot... Mondasz nekik egy teloszámot meg egy telotipust ki be kapcsolod a telot amikor mondja és mükszik... Remélem segitettem... Nekemis csak igy müködött..
2011. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!