Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7Plus vagy 8Plus?

IPhone 7Plus vagy 8Plus?

Figyelt kérdés
Ti melyiket vennetek meg ha a ketto kozul valaszthatanatok? Miert?

2018. szept. 13. 21:06
 1/5 anonim válasza:
0%
Tekintve hogy még nem volt sosem iphoneom nagyon egyiket sem. 2 dolgot tudok megnevezni róluk amik számomra tetszettek. A kijelző mármint az (appok,emojik,a témája...) a második pedig a kamera. Nagyjából ennyi. Mivel az áruk az egekben és időtartamuk nagyon kevés így egyikért sem adnék egy fillért sem. Most az iphone a divat és az összes fiatalnak ez van anyuci,apuci által finanszírozva..Ismerőseim mind panaszkodnak róla meg én is látom. Mivel nem volt se 7plus se 8plus így nem tudok különbséget tenni köztük. Az újabb mindig jobb elven vannak. Samsung j3 és j5 között is lehetne a kérdés. Szerintem csak kamera,tárhely,és a fedése másabb,erősebb,több..szerintem itt is ez lehet. Ez miatt az áruk is nagyobb lehet.
2018. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Kedves első kevés az iPhone idő tartalma? Mesélj még :)


Én mindenképp a 8+t választanám

2018. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

8plus

üveg hátlap miatt

2018. szept. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kell a vezeték nélküli töltés, akkor 8plus, ha spórolni akarsz, akkor 7plus. 8plus persze újabb, szebb képeket csinál a kamerája, bla-bla, de annyira nincs nagy különbség. 1 napig játszva kihúzza mindkettő (6-7 óra képernyőidő simán megvan). Én helyedben várnék még egy kicsit a vásárlással, ha spórolni akarsz, mert az Apple az új telók megjelenésekor azt is bejelentette, hogy leviszi a 7/8 árát.
2018. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok: azt elfelejtettem megemlíteni, hogy a 8plusnál 64GB a legkisebb tárhely, a 7plus-nál pedig 32GB, szóval emiatt talán tényleg érdemesebb a 8plus mellett dönteni. Viszont ha már pro, akkor a kontra pedig az, hogy az üveg hátlap kevésbé ellenálló (pl. ha leejted), mint a 7plus alumínium hátlapja.
2018. szept. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!