Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telenor hello data standard...

A telenor hello data standard korlaltlan mobil net milyen mennyisegben korlatlan?

Figyelt kérdés
Ezt ugy ertem hogy oke bongeszni meg youtubozni facebookozni lehet vele, de mondjuk ha valaki online jatekokkal jatszik(league of legends, fortnite stb...) az is igénybe veheto? Valaszokat elore is koszonom.
2018. szept. 16. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs ilyen korlátozás, ráadásul én még Flud-ot is használom rajta.
2018. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy nincs semmilyen korlátozás. Nyáron olyan helyen voltam, ahol nem volt tv, így telefonon néztem meg néhány vb meccset, ami azért rendes adatforgalmat generál, de semmilyen plusz költséget nem számoltak fel. De szerintem olvasd el, hogy pontosan mit írnak erről a Telenor oldalán, az a biztos!
2018. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

KORLÁTLAN!

Akkor az azt jelenti hogy korlátlan lehet használni!.

2018. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!