Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE megéri most?

Iphone SE megéri most?

Figyelt kérdés
Készüléket szeretnék váltani, mindenképp Apple terméken gondolkodok, főként Iphone 7 és SE között. Sok jót de rosszat is hallok az utóbbiról, azzal kapcsolatban hogy érdemes-e vásárolni mostanában. Cél az lenne hogy legalább egy 3 évig stabil készülék legyen. Az SE ára kecsegtetőbb, valamint a méretével sincs bajom. Romlani fog a teljesítménye esetleg, nem éri meg arra váltani? Androidos készülékről váltanék. Mindenféle véleményre, válaszra, ajánlatra kíváncsi vagyok. :)

2018. szept. 16. 12:23
 1/5 anonim válasza:

1 hete váltottam le az iphone 7 telomat samsungra (telekomnál vettem)tehát gyári de ugy kb 3-4 hónapig használtam... első 2 hónapig gyors volt nem akadozott semmi baja nem volt utána 3.hónapba magátol kikapcsolt lefagyott lassú lett elvittem szervízbe újra rakták a telefont és ugy kb 2 hétig jóvolt.. utána megint elkezdte hogy be lassúlt és alig ad be valamit ..

Szerintem ha 3 évig szeretnél használni egy telefont nem ajánlom az iphone-t

2018. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekes. Köszi a választ!
2018. szept. 16. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:

SE-m van a megjelenés pillanatától, és sosem kellett szervízbe vinni, ahogy a környzetemben lévő apple és samsung telefonok 90%-t sem.



Attól, hogy valaki kifog egy vacak apple vagy samsung telefont, még a márkának semmi baja.

2018. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az Iphone sosem éri meg az árát...
2018. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én egy erős iphone-ra váltottam az android után és egyszerűen imádom stabil és működik. Minden esetre ha iphone SE-n gondolkozol én le beszélnélek róla, igaz csak egy szériával butább mint a 7 de szerintem az a méretbeli különbség nagyon sokat számít, meg processzorban is erősebb sokkal. SE-t 16 GB-osat nem szabad venni(lehet te is nagyobbra gondolsz) mert nem fér el rajta semmi. Az iphone 7-es memóriája(32GB) hétköznapi használatra elég. Ha valójában 2-3 évig szeretnéd használni és csak telefonálni akarsz képet se nagyon csinálsz tökéletes az SE és nem lesz vele bajod, de ha 2 év után is youtubozni szeretnél rá fogsz unni a kis képernyőre, ha pár játékot is szeretnél futtatni ami éppen felkapott akkor lehet a 7-es jobb választás. (2-3 év múlva eladni nem bírod az SE-t ami ma 6 éves vázba[iphone 5] épített 3 éves technikával felszerelt telefont)

Minden esetre ha van rá pénzed és van ennyi kereted egy telefonra a 7-est ajánlom de várj kb januárig/februárig mert addigra lejjebb fog menni az ára, mert most jelentették be az új telefonjaikat.

2018. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!