Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s9 vs hhuweii...

Samsung galaxy s9 vs hhuweii p20 pro?

Figyelt kérdés

2018. szept. 18. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Fontos neked a valamivel jobb kamera és a valamivel jobb üzemidő? Akkor a P20 Pro a te telefonod. Minden másban igazából jobb az S9, és itt most tekintsünk el az apró funkcióbeli különbségektől, mint pl az állítható rekeszérték vagy tripla kamera stb...
2018. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hardveresen jobb az s9, a P20 pro viszont jobban van optimalizálva, plusz az üzemidő is jobb.
2018. okt. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt a "jobban van optimalizálva" dolgot kifejthetnéd bővebben, ugyanis én a kettő között nem sok különbséget találtam használat közben. Jelenleg egy S9-et nyúzok, de volt már a kezemben P20 Pro is, szóval van viszonyítási alapom. Az animációja gyorsabb, de ez az összes Huawei telefonra jellemző igazából. Az üzemideje az akkumulátor kapacitásából adódóan is jobb eleve, ezt a lemaradást a Samsung az S9-en szoftveresen sem tudná behozni. A RAM-ról fölösleges mindaddig tárgyalni, amég Androidról van szó, ugyanis tökmindegy a felület (Experience vagy EMUI), a memóriát mindig zabálni fogja az Android (4.4 óta nem tudtak ezen változtatni). Itt ismét csak a P20 Pro van egyébként előnyben, +2GB RAM sokat segít az S9 4GB-jához képest. Viszont ha engem kérdezel, én még 4GB RAM-ot sem tudtam teleszemetelni úgy sem, hogy random nyitogattam meg appokat azt vizsgálva, hogy vajon eldobja-e az appot vagy sem. Ebből adódóan a P20 Pro-val max annyit nyerhetsz, hogy több szabad RAM-od marad használat során. Az AI-funkciókról sem érdemes beszélni, hiába van NPU a Kirin 970-ben, nem lesz jobban optimalizált tőle a telefon, ugyanezeket az AI-funkciókat az S9 is tudja. Gyerekcipőben van még a mobilpiacon az AI, inkább marketing, minthogy sem valódi, előnyt jelentő funkció. Elég csak a Bixby-re gondolni. NPU nélkül is egy baromi ügyes "személyi asszisztens" app, vagy micsoda, lepróbáltam. Kár, hogy magyarul nem tud, de bőven megbirkózott a magyaros akcentusommal is :D
2018. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!