Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri elöfizetése...

Szerintetek megéri elöfizetéses telefon? Nekem csak maga telefon kell.

Figyelt kérdés
Samsung galaxy S9 néztem ki telekomnál
2018. szept. 21. 10:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Csak a kedvedert raneztem...

Telekomnal 0forintert elviheto,de 22 honapig fizetsz 4720-at ,ez 103.000Ft (kerekitve ezresekre).

De alairsz 2 ev huseget ,szoval 2 evig 1 csomagban leszel ,aminek a havidija 18900Ft ,ezt megszorzod 24-el (mert 2 ev az 24honap) es 453.600Ft jon ki.

Korlatlan hivas,sms,es internet,de te feltoltokartyat akarsz beletenni,akkor miert fizetned ezt a csomagot?

2018. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Online készülék ár



0 Ft kezdőrészlet


4720 Ft × 22 hónap


Összesen: 103 840 Ft



2 év hűséggel, az alábbi mobil csomaggal:


•Hívás, SMS: korlátlan belföldön és az EU-ban (Mobil XXL)


•Mobilinternet: korlátlan belföldön



Díjcsomag havi díja: 18 900 Ft e-Packkel


Havonta 23620 forintodba kerülne az "ingyen " telefon.

2018. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 - Igen ,ezt neztem enis :D
2018. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Plusz a 0 Ft-os kezdőrészlet csak bizonyos feltételek megléte esetén jár.

Ha az utcáról beesve akarsz részletre ilyen drága telefont kihozni akkor egy 100 ezres előlegre számíts, amit ott helyben be kell fizetned.

2018. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha szükséged van az adott előfizetésre akkor nyilván jó dolog hisz nincs thm. De ilyen 0%thm akciók a MM,edigitál stb vannak szóval onan jobban megéri ha nem kell az előfizu.
2018. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Már általában függetlenek a szolgáltatói telefonok is.

De az egésznek semmi értelme. Ha pl. most egy havi törlesztőt nem tudsz kifizetni, akkor 2 évig hogy fizeted?

Ha megveszed szaküzletben részletre a telefont, sokkal jobban jársz és nem kell feleslegesen pluszban fizetni az előfizetés miatt.

2018. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem éri meg. Főleg, hogy nem is használnád.

Nem kell s9-el villogni, ha nincs rá keret.

Az előfizetés annak éri meg, aki rendszeresen ki is használja az adott csomagot.


Nekem pl van előfizetésem, mert kihasználom. Viszont hűségidő és telefon nélkül. Telefont pedig vettem kp-ra egy elektronikai nagy áruházban (Olcsóbban mint szolgáltatónál.) Igy ha nem tetszik nekem valami, nyugodtan léphetek a szolgáltatótól és másik telefont is vehetek bármikor. (A régit is jobban el tudom adni.)

2018. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!