Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyre drágább az iphone...

Egyre drágább az iphone mindenében de miért?

Figyelt kérdés
2018. szept. 23. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy az applénak még több pénze legyen. Hát nem egyszerű a világ?
2018. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eggyiért már használt autót kapsz.
2018. szept. 23. 17:22
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Hogy az összes iphone tulajdonosnak csak 1 veséje legyen
2018. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Így is viszik, mint a cukrot, tehát lehet még drágítani.
2018. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tesztelik az embereket, hogy meddig mehetnek el árban, eddig bejött nekik ez a taktika.
2018. szept. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkora a presztizse, hogy határ a csillagos ég.
2018. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Te megvennét iphone xet?
2018. szept. 23. 17:30
 8/13 anonim válasza:
83%
Itthon a legdrágább a 27%-os áfa miatt, amúgy egy átlag külföldinek nem kell 3 hónapon át éheznie azért, hogy lehessen egy új iphone-ja. Nekem Xiaomi Mi A2 Liteom van, 64.000 volt, nekem bőven jó. Kereslet-kínálat, ha így is megveszik, akkor miért adnák olcsóbban?
2018. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bp1985 ***** válasza:
Providentre semmi nem drága
2018. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdésekre, mégis mit várnak az emberek?

Nekem sosem volt és nem hinném, hogy lesz iPhone-m, de ezek a készülékek nem is számomra készülnek. Ezek után, hogy drágák az iPhone-k, igazán nem tudok mit kezdeni velük.

Azt viszont el kell ismerni, hogy sok éven át, ők tudtak valami újat mutatni, valami innovatívat, de most semmi. Dual-SIM? Áááá..... Már tripla-SIM, illetve Dual-SIM + microSD kártya... na jó, utóbbi, sosem lesz iPhone-kban. Emiatt mondom, hogy nem tudom, miben új az iPhone, bár elvileg az iOS 12-ben vannak jó dolgok, csakhogy az nem csak ezekre telepíthető.

Az viszont fura, hogy az 5S-t, milyen sokáig használják, illetve utánajárnak, iPhone-k kevésbé vesztik értéküket egy év alatt, mint bármely más gyártó készülékei.

Úgyhogy lehet, inkább az időtállóságra mennek rá, bár ki tudja, hogy ezek, meddig lesznek jók.

Még valamit az árához: azért Androidos telefonoknál is akadnak olyanok, amik hasonló árban kaphatóak és nekem úgy rémlik, hogy a Huawei is készülődik (vagy már el is készült ?) hasonlóan drága készülékkel, úgyhogy ez a 'drága' dolog, nem csak az iPhone-re lesz igaz.

2018. szept. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!